TULEMUSED

2018-2019

Koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse kanti
1.klass – Renita Olle
2.klass – Chris Alexander Rand
3. klass – Gulistan Khoja
5. klass – Marleen Hummal
6. klass – Stella-Mia Meidla
8. klass – Siim Meidla

Õppeaasta tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klass Riko Elmik Jaanika Meidla
Renita Olle Krete Saarepera
Artjona Syla
2. klass Riia Rebane Sören Repo
4. klass Mattias Laukse
Hinnetele „4 ja 5“ õppisid
2. klass Meleena Danilova Chris Alexander Rand
3. klass Robert Kööp Merete Matrov
Helena Lisette Lätt
4. klass Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Linell Lusmägi
5. klass Marleen Hummal Steven Michael Rand
6. klass Rander Möldre Ketlin Veia
7. klass Eliise Kivistu
8. klass Moona Mürk

III trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klass Riko Elmik Renita Olle
Krete Saarepera Artjona Syla
 2. klass Riia Rebane
Hinnetele „4“ ja „5“ õppisid
1. klassis Jaanika Meidla
2. klass                                       Sören Repo                                 Chris Alexander Rand
3. klass Robert Kööp Helena Lisette Lätt
Merete Matrov
 4. klass Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Mattias Laukse  Linell Lusmägi
5.klass Steven Michael Rand
6. klass Rander Möldre  Ketlin Veia

Lääne-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas
Eliise kivistu 800 m jooksus I koha ja kõrgushüppes II koha,
Amanda Syla 800 m jooksus II koha ja kõrgushüppes III koha,
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes ja kettaheites III koha,
Marten Vaher kuulitõukes III koha ja kettaheites 4. koha,
Lupe Topkin kuulitõukes III koha,
Siim Meidla 100 m jooksus II koha,
Lizi Alkhanaidze kuulitõukes 4. koha ja
Urmeko Andres Aal kaugushüppes 5. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul 4-võistlusel saavutas
Amanda Syla 6. koha,
Eliise Kivistu 7. koha,
Steven Michael Rand 11. koha,
Kaarel Elmik 14. koha ja
Marten Vaher 17. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul TV10 etapil saavutasid
Rander Möldrele kettaheites III koha ja palliviskes 5. koha,
Amanda Syla palliviskres 5. koha ning kettaheites 7. koha eest
LupeTopkin kettaheites 8. koha.
Osalesid Eliise Kivistu ja Marten Vaher.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Murdmaajooksu võistlusel Vallimäe karikas võitis
Eliise Kivistu II koha, 
Maris Danilova 5. koha,
Kaarel Elmik 15. koha,
Sören Repo 16. koha
ja Pavel Mets 20. koha.
Oma panuse andsid ja võistkondlikud punktid tõid Laura Hiielaid, Amelia Razduvanova, Amanda Syla, Chris Alexander Rand, Marten Vaher ja Kerdo Kärt.
Võistkond saavutas põhikoolide arvestuses III koha.
Treener ja õpetaja Helis Manninen.

Väike-Maarja valla koolide arvestuses võitsid sõudeergomeetrite oma vanuseklassis
Eliise Kivistu 4. koha ja
Meleena Danilova 5. koha.
Vanuseklasside parimad meie koolis olid
Mai-Liis Meidla, Olivia Leon, Sören Repo, Steven Michael Rand, Janek Miadzielec,
Kerdo Kuusmaa
ja Riko Tobreluts.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Väike-Maarja valla laulukonkursil Popp-Tipp Popp-Täpp osalesid
Artjona Syla, Amanda Syla, Sören Repo, Kaarel Elmik ja Romet Belov.
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa.

Inimeseõpetuseolümpiaadil osales
Eliise Kivistu.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadil (L-Virust 42 osalejat) saavutas
Siret Aleksa 20. koha.
Osalesid Urmeko Andres Aal ja Olivia Leon.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Väike-Maarja valla kergejõustiku MV saavutasid 2008 aastal sündinud ja nooremate vanuseklassis
Maris Danilova tõkkejooksus 5. koha, kuulitõukes 6. koha ja 60 m jooksus 7. koha,
Amelia Razduvanova 60 m jooksus 5. koha, kõrgushüppes 6.-7. koha, kuulitõukes 7. koha ja tõkkejooksus 9. koha,
Mai-Liis Meidla 60 m jooksus 9. koha,
Nini Alkhanaidze kuulitõukes 10. koha,
Kermo Tsvetkov kuulitõukes II koha,
Kaarel Elmik 60 m jooksus 4. koha, tõkkejooksus 5. koha ja kuulitõukes 7. koha.
2006-2007 sündinud vanuseklassis saavutasid
Lizi Alkhanaidze kuulitõukes 4. koha,
Steven Michael Rand kuulitõukes 5. koha,
Marten Vaher tõkkejooksus 4. koha, kuulitõukes 7. koha ja 60 m jooksus 9. koha.
2005 aastal sündinud ja vanemate vanuseklassis saavutasid
Eliise Kivistu kõrgushüppes I koha, 60 m jooksus 7. koha ja kuulitõukes 7. koha,
Amanda Syla kõrgushüppes II koha, kuulitõukes 4. koha ja 60 m jooksus 6. koha,
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes 4. koha ja
Siim Meidla 60 m jooksus 2. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

TV10 riiklikul etapil jõudis kahekümne parema hulka kuulitõukes Steven Michael Rand.
Vapralt võistlesid Eliise Kivistu ja Amanda Syla kõrgushüppes,
Marten Vaher ja Rander Möldre kuulitõukes.
Juhendaja õpetaja Helis Manninen

Koolisisesel linnuviktoriinil saavutasid parimad tulemused
4. klassis Linell Lusmägi, Laura Hiielaid ja Mattias Laukse,
5. klassis Marleen Hummal ja Marten Vaher,
6. klassis Rander Möldre, Ketlin Veia ja Lupe Topkin.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Maiasmoka turniiril sumos saavutas
Enn-Erik Vissak 3. koha.
Treener Lembit Kalter.

VMG rahvajuttude pajatamise võistlusel saavutas
Egle Vissa III koha  ning
Eliise Kivistu eripreemia.
Osalesid Crystal-Speli Lõhmus ja Siret Aleksa.
Juhendajad õpetaja Agnes Leemets ja õpetaja Ada Väät.

Kooli sisesõudmise I etapi võistlustel olid parimad
T10 vanuseklassis Meleena Danilova, Nini Alkhanaidze, Jaanika Meidla.
P10 vanuseklassis Sören Repo, Pavel Mets, Lauri Luik.
T12 vanuseklassis Mai-Liis Meidla, Amelia Razduvanova, Egle Vissak.
P12 vanuseklassis Kaarel Elmik, Janar Meidla, Marten Vaher.
T14 vanuseklassis Lizi Alkhanaidze, Heli-Liis Aleksa, Crystal-Speli Lõhmus.
P14 vanuseklassis Janek Miadzielec, Maikel Danilov, Lauri Pent.
T16 vanuseklassis Olivia Leon, Siret Aleksa, Lilli-Ly Hiielaid.
P16 vanuseklassis Urmeko Andres Aal, Marcus Rasmus Nikker.
T18 vanuseklassis Marleen Danilova.
P18 vanuseklassis Riko Tobreluts.
Juhendaja õpetaja Helis Manninen.

Kooli laululindude konkursil saavutasid
7-aastaste vanusegrupis Artjona Syla I koha,
Jaanika meidla II koha,
Renita Olle III koha,
8-10-aastaste vanusegrupis Kaarel Elmik I koha,
Sören Repo II koha,
Anet Akkuratov III koha,
11-13-aastaste vanusegrupis Amanda Syla I koha,
Stella-Mia Meidla II koha,
Gulistan Khoja III koha,
14-aastaste vanusegrupis Romet Belov I koha.
Publiku preemia võitsid Laura ja Lilli-Ly Hiielaid.
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa.

Väike-Maarja valla algklasside luulekonkursil Rakkes
võitis I koha Kaarel Elmik (juhendaja õpetaja Marje Kert),
osalesid Renita Olle (juhendaja õpetaja Ann Laurand),
Sören Repo (juhendaja õpetaja Agnes Leemets) ja
Gulistan Khoja (juhendaja õpetaja Agnes Leemets).

TV10 III etapil Rakveres saavutasid
Eliise Kivistu kõrgushüppes III koha,
Amanda Syla kõrgushüppes 7.-8. koha,
Steven Michael Rand kuultõukes 4. koha,
Rander möldre kuulitõukes 7. koha ja
Marten Vaher kuulitõukes 10. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Vabamaadlusevõistlusel Nublust Nabini saavutasid
Stella-Mia Meidla III koha ja
Enn-Erik Vissak 7. koha.
Treener Lembit Kalter.

4.-6. klassi maakondlikul matemaatikaolümpiaadil osalesid
Ketlin Veia, Lupe Topkin ja Steven Michael Rand.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Lääne-Virumaa U10 ja U12 talvistel 3-võistlustel saavutasid
Amelia Razduvanova 3. koha,
Maris Danilova 4. koha,
Lauri Luik 4. koha,
Nini Alkahanaidza 4. koha, 
Sören Repo 4. koha,
Kaarel Elmik 5. koha ja
Pavel Mets 8. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

II trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klass Riko Elmik Jaanika Meidla
Renita Olle Krete Saarepera
Artjona Syla
2. klass Riia Rebane Sören Repo
4. klass Mattias Laukse
Hinnetele „4“ ja „5“ õppisid
2. klass Meleena Danilova Chris Alexander Rand
3. klass Nini Alkahanaidze Gulistan Khoja
Robert Kööp Helena Lisette Lätt
Merete Matrov
4. klass Kaarel Elmik
5.klass Marleen Hummal  Steven Michael Rand
6. klass Rander Möldre
7. klass Amanda Syla

Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvistel kergejõustiku MV-l saavutasid
Jaanika Meidla kuulitõukes I koha ja maakonna meistritiitli, kõrgushüppes 3. koha, kaugushüppes 6. koha ja 60 m jooksus 6. koha,
Renita Olle kuulitõukes 5. koha,
Krete Saarepera 60 m jooksus 7. koha ja kaugushüppes 7. koha,
Sören Repo kõrgushüppes III koha, 60 m jooksus 9. koha ja kuulitõukes 10. koha,
Lauri Luik  kõrgushüppes 4. koha, kaugushüppes 8. koha ja kuulitõukes 8. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikult U12 vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistluselt saavutasid
Pavel Mets kõrgushüppes ja kuulitõukes 5. koha, kaugushüppes ja 60 m jooksus 6. koha,
 Amelia Razduvanova kõrgushüppe 5. koha, kaugushüppe 7. koha ja 60 m jooksus 8. koha,
Nini Alkahanaidze kuulitõukes 5. koha ja kõrgushüppes 6. koha,
Maris Danilova 60 m jooksus 5. koha ja kuulitõukes 10. koha,
Kermo Tsvetkov kuulitõukes 6. koha ning
Helena Lisette Lätt kuulitõukes 9. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Talvise pranglimise parimad on
4.-6.klassis
Ketlin Veia I koht,
Marleen Hummal II koht,
Steven Michael Rand III koht,
7.-9. klassis
Darja Borisova I koht,
Urmeko Andres Aal II koht,
Siret Aleksa III koht.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Ühiskonnaõpetuseolümpiaadil osalesid
Siret Aleksa, Olivia Leon ja Urmeko Andres Aal.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Lääne-Viru talvistel kergejõustikuvõistlusel saavutas
Urmeko Andres Aal 60 m jooksus 4. koha ja kuulitõukes 5. koha.
Juhendaja õpetaja Helis Manninen.

Matemaatikaolümpiaadil osalesid
Lilli-Ly Hiielaid ja Urmeko Andres Aal.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorusosalesid
Eliise Kivistu, Lilli-Ly Hiielaid ja Moona Mürk.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Eesti MV kreeka-rooma maadluses saavutas
Siim Meidla 13. koha.
Treener Lembit Kalter.

Laste karikavõistlustel vabamaadluses saavutas
Enn-Erik Vissak 7. koha.
Treener Lembit Kalter.

Eesti MV talikrossil saavutas
Eliise Kivistu II koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Tartumaa lahtisel MV talikrossil saavutas
Eliise Kivistu I koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas
Lilli-Ly Hiielaid 16. koha (osalejaid 37),
osales Darja Borisova.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Maakondlikul matemaatika nuputusülesannete lahendamise võistlusel osalesid
Marleen Hummal, Ketlin Veia, Steven Michael Rand ja Rander Möldre.
Juhendas õpetaja Tanel Kümnik.

Lääne-Viru maakonna U14 ja U16 vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid
Eliise Kivistu kõrgushüppes I koha ja maakonna meistritiitli,
Amanda Syla kõrgushüppes 4. koha ja 60m jooksus 6. koha,
Steven Michael Rand kuulitõukes II koha,
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes II koha,
Marten Vaher kuulitõukes 4. koha ja
Siim Meidla 60m jooksus 4. koha ning kuulitõukes 10. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Kooli pranglimise meistrivõistlusel saavutas 4.-5. klassi arvestuses
Marleen Hummal 1. koha,
Steven Michael Rand 2. koha ja
Lizi Alkahanaidze 3. koha.
6.-9. klassi arvestuses saavutasid
Darja Borisova 1. koha,
Urmeko Andres Aal 2. koha ja
Ketlin Veia 2. koha.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Fr. R. Faehlmanni 220. sünniaastapäeva muistendite kirjutamise võistlustel saavutasid
7. klassi arvestuses Crystal-Speli Lõhmus 1. koha ja
8. klassi arvestuses Moona Mürk 1. koha.
Osalesid Romet Belov, Amanda Syla, Marleen Danilova, Lilli-Ly Hiielaid ja
Marcus Rasmus Nikker.
Juhendaja õpetaja Ada Väät.

Lääne-Virumaa Jõuluturniiril kergejõustikus saavutasid
kõrgushüppes Eliise Kivistu 3. koha,
Amanda Syla 5. koha,
Urmeko Andres Aal 5. koha,
kuulitõukes Urmeko Andres Aal 3. koha,
Kerdo Kuusmaa 4. koha,
Amanda Syla 6. koha ja
60 m jooksus Siim Meidla 3. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lähte Jõuluturniiril kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutas
Siin Meidla 4. koha ja
Stella-Mia Meidla 7. koha.

Treener Lembit Kalter.

Laste karikavõistlustel vaba- ja naistemaadluses saavutas
Enn-Erik Vissak 5. koha.
Treener Lembit Kalter.

Martin Kleini Mälestusvõistlustel vabamaadluses saavutas
Siin Meidla 3. koha.
Treener Lembit Kalter.

I trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
2. klass Riia Rebane Sören Repo
Hinnetele „4“ ja „5“ õppisid
2. klass Anet Akkuratov Meleena Danilova
Lauri Luik Chris Alexander Rand
3. klass Robert Kööp Helena Lisette Lätt
Merete Matrov
4. klass Kaarel Elmik Mattias Laukse
5.klass Marleen Hummal
6. klass Rander Möldre Ketlin Veia
7. klass Eliise Kivistu
8. klass Moona Mürk

Lääne-Viru MV kreeka-rooma ja naistemaadluses saavutasid
Siin Meidla 2. koha ja
Stella-Mia Meidla 6. koha.
Treener Lembit Kalter.

Kodanikupäeva viktoriinil osales Lääne-Virumaalt kuni 20-aastaste vanusegrupis 325 kilvarit.
Meie parimad olid
Siret Aleksa 18. kohal,
Urmeko Andres Aal 39. kohal ja
Kerli Kelgu 81. kohal.
Juhendas õpetaja Liisu Tähe.

XXV Virumaa matemaatikaülesannete lahendamise võistlusel osalesid
Darja Borisova, Lilli-Ly Hiielaid, Urmeko Andres Aal ja Olivi Leon.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Kooli kõrgushüppe võistlustel olid parimad
tüdrukutest Eliise Kivistu,
Amanda Syla ja
Lilli-Ly Hiielaid,
poistest Urmeko Andres Aal,
Kerdo Kuusmaa ja
Siim Meidla.
Juhendaja õpetaja Helis Manninen.

Vooremaa auhinnavõistlusel klassikalises maadluses ja naistemaadluses saavutasid
Siim Meidla II koha ja
Stella-Mia Meidla 8. koha.
Treener Lembit Kalter.

Noorte seeriavõistlustel Nublust Nabini saavutas
Stella-Mia Meidla 3. koha.

Treener Lembit Kalter.

Aleksander Aberbi Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutas
Siim Meidla 3. koha.

Treener Lembit Kalter.

Järva-Jaani Rattaralli N14 saavutas
Eliise Kivistu II koha.
Treener Maris Kaarjärv.

TTP noortetuuri nelja etappi kokkuvõttes N14 saavutas
Eliise Kivistu III koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Kaika Rattamaratonil saavutas N14
Eliise Kivistu II koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Eesti MV maanteerattas saavutas N14
Eliise Kivistu 9. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Urumarja 30. velotuuril saavutas N14
Eliise Kivistu III koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Transtar Temposarjas saavutas N14
Eliise Kivistu
I etapil 2. koha,
II etapil 2. koha,
III etapil 4. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Bosch Eesti Maastikurattasarjas 2018 N14  saavutas
Eliise Kivistu
Alutaguse Rattamaratonil 2. koha,
Mulgi Rattamaratonil 3. koha,
Tallinna Rattamaratonil 1. koha
Jõelähtme Rattamaratonil 2. koha,
Rakvere Rattamaratonil 3. koha,
Rakke Rattamaratonil 3. koha,
Rõuge Rattamaratonil 2. koha,
Kokkuvõttes II koht.
Treener Maris Kaarjärv.

G. Vahari Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutas
Siim Meidla 5. koha.
Treener Lembit Kalter.

Eesti meistrivõistlustel sumos saavutas oma vanuseklassis
Siim Meidla III koha.
Treener Lembit Kalter.

Väike-Maarja valla meistrivõistlustel jalgpallis osales võistkond koosseisus
Eliise Kivistu, Amanda Syla, Kerdo Kuusmaa, Siim Meidla, Marcus Rasmus Nikker, Janek Miadzielec,
Rander Möldre ja Maikel Danilov.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlustel osalesid tublide tulemustega
Amelia Razduvanova, Maris Danilova, Helena Lisette Lätt, Marleen Hummal,
Kaarel Elmik, Kerdo Kärt, Kermo Tsvetkov, Marten Vaher ja Steven Michael Rand.
Treener õpetaja Helis Manninen.

2017-2018

Koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse kanti
1.klass – Anet Akkuratov
2.klass – Helena Lisette Lätt
3. klass – Mai-Liis Meidla
4. klass – Marleen Hummal
5. klass – Ketlin Veia
6. klass – Eliise Kivistu
7. klass – Moona Mürk
8. klass – Siret Aleksa
9. klass – Merette Möldre

 

Õppeaasta tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klassis Anet Akkuratov Riia Rebane
Sören Repo
3.klassis Joudi Ahmed Mattias laukse
Linell Lusmägi
9.klassis Merette Möldre
Hinnetele „4“ ja „5“ õppisid
1.klassis Meleena Danilova Lauri Luik
Siwaz Meskozadah Chris Alexander Rand
2.klassis Nini Alkahanaidze Gulistan Khoja
Robert Kööp Ralf Laansoo
Helena Lisette Lätt Merete Matrov
3.klassis Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Kerdo Kärt
4.klassis Lizi Alkahanaidse Marleen Hummal
Steven Michael Rand
5.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
Ketlin Veia
6.klassis Romet Belov Eliise Kivistu
7.klassis Moona Mürk

III trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klassis Riia Rebane Sören Repo
3.klassis Joudi Ahmed Mattias laukse
9.klassis Merette Möldre
Hinnetele „4“ ja „5“ õppisid
1.klassis Anet Akkuratov Meleena Danilova
Lauri Luik Siwaz Meskozadah
Chris Alexander Rand
2.klassis Nini Alkahanaidze Gulistan Khoja
Robert Kööp Ralf Laansoo
Helena Lisette Lätt Merete Matrov
3.klassis Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Linell Lusmägi
4.klassis Lizi Alkahanaidse Marleen Hummal
Steven Michael Rand
5.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
Ketlin Veia
6.klassis Romet Belov Eliise Kivistu

Suurbritannia Suursaatkonna loomekonkursi Queen’s Birthday Party võitis
Lupe Topkin.
Juhendaja õpetaja Katrin Topkin.

Järvamaa Maastikukrossil saavutas
Eliise Kivistu
Aravetel 1. koha,
Järva-Jaanis 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Transtar Temposarja Tõravere etapil saavutas
Eliise Kivistu 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Bosch Eesti Maastikurattasarjas saavutas
Eliise Kivistu
Alutaguse Rattamaratonil N14 2. koha,
Mulgi Rattamaratonil N14 3. koha,
Tallinna Rattamaratonil N14 1. koha.
Treener Maris Kaarjaärv.

L-Viru koolinoorte meistrivõistlustel saavutasid TU14 vanuseklassis
Eliise Kivistu kõrgushüppes I koha ning maakonna meistri tiitli, 600 m jooksus  III koha ja kettaheites 5. koha,
Amanda Syla 600 m jooksus 4. koha ning kettaheites 9. koha.
PU16 vanuseklassis saavutas
Urmeko Andres Aal kõrgushüppes III koha, kuulitõukes 4. koha ja kettaheites 6. koha,
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes II koha ja kettaheites 5. koha,
 Siim Meidla 60 m jooksus II koha ja kuulitõukes 7. koha.
PU14 vanuseklassis saavutas
Janek Miadzielec kettaheites 5. koha ja kuulitõukes 8. koha.
Vapralt võistles kuulitõukes ja kettaheites ka Lupe Topkin.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Virumaa 4-võistlusel saavutas
Siim Meidla 4. koha,
võistkond Eliise Kivistu, Amanda Syla ja Lilli-Ly Hiielaid 4. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

TV10 olümpiastarti maakondlikul IV etapil saavutasid
Eliise Kivistu kettaheites 7. koha,
Amanda Syla kettaheites 10. koha,
Lilli-Ly Hiielaid palliviskes 8. koha,
Steven Michael Rand kettaheites 10. koha ja palliviskes 10. koha,
Kerdo Kuusmaa palliviskes 2. koha ja kettaheites 3. koha,
Janek Miadzielec kettaheites 7. koha ja
Siim Meidla kettaheites 8. koha ning palliviskes 9. koha.
Nooremas vanuseklassis võistles palliviskes Ketlin Veia ning püstitas isikliku rekordi.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Koosa Maiturniiril kreeka-rooma maadluses saavuutas
Siim Meidla 1. koha.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul 1.-2. klassi loodusloopäeval osalesid
Anet Akkuratov, Riia Rebane, Sören Repo ja Merete Matrov.
Juhendaja õp. Marje Kert.

Heategevuslikul teatejooksul 2018 osalesid
Lilli-Ly Hiielaid, Maria Meidla, Janely Miadzielec, Marette Möldre,
Urmeko Andres Aal, Kaarel-Andres Kelgo, Siim Meidla
ja Janek Miadzielec.
Treener õp. Helis Manninen.

Rahvusvahelisel kunstitööde võistlusel Queen’s Birthday Party osalesid
Lupe Topkin, Ketlin Veia ja Rander Möldre.
Juhendaja õp. Katrin Topkin.

Vallimäe karika murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutasid
500 m murdmaajooksus Eliise Kivistu III koha ja
Amanda Syla 9. koha,
Janely Miadzielec 8. koha.
Samal distantsil saavutas noorematest tüdrukutest Maris Danilova 13. koha ja
Amelia Razduvanova 18. koha.
Vanematest tüdrukutest võistlesid veel Moona Mürk ja Lilli-Ly Hiielaid.
Oma panuse andsid  Pavel Mets, Kaarel Elmik, Kerdo Kärt, Laura Hiielaid, Marten Vaher, Lauri Luik, Maikel Danilov.
Meeskonnatöö tulemusena saavutas Kiltsi kool 3. koha.

Treener õpetaja Helis Manninen.

Tartus toimunud TV10 olümpiastarti vabariiklikul III etapil võistlesid
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes 25. kohale ja Eliise Kivistu kõrgushüppes 35. kohale.
Oma panuse andsid Siim Meidla kuulitõukes ja Amanda Syla kõrgushüppes.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul linnuviktoriinil osalesid
Lupe Topkin ja Ketlin Veia,
Eliise Kivistu ja Amanda Syla,
Rander Möldre ja Romet Belov.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Väike-Maarja valla lauluvõistlusel Popp-Tipp Popp-Täpp saavutas oma vanusegrupis
Sören Repo eripreemia,
Romet Belov 2. koha ja
Janely Miadzielec 3. koha
.
Väga tublid olid Anet Akkuratov, Kaarel Elmik,  Mai-Liis Meidla ja Stella-Mia Meidla.
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa.

Väike-Maarja Gümnaasiumi lahtistel kergejõustikuvõistlustel saavutasid oma vanusegrupis
Amelia Razduvanova 60 m tõkkejooksus II koha, 
Kerdo Kärt 60 m jooksus II koha, 
Steven Michael Rand kuulitõukes II koha ning
Eliise Kivistu kõrgushüppes II koha.
Võistlustel osalesid Ralf Laansoo, Marten Vaher, Lupe Topkin, Rander Möldre, Amanda Syla, Ketlin Veiaja Janek Miadzielec.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Väike-Maarja valla muistendite pajatamise võistlusel saavutasid
Eliise Kivistu ja Amanda Syla eripreemia.
Osalesid Heli-Liis Aleksa, Romet Belov ja Lupe Topkin.
Õpetaja Ada Väät.

TV10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapil saavutasid
Kerdo Kuusmaa kuulitõukes II koha,
Siim Meidla kuulitõukes 7. koha ja
Amanda Syla kõrgushüppes 6.-7. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Virumaa koolinoorte meistrivõistlustel suusatamises 6.-7. klassi tüdrukute 2 km vabatehnikas saavutas
Eliise Kivistu III koha ning tõi  põhikoolide arvestuses koolile II koha karika.
Treener Maris Kaarjärv.

Suusasarja “Tamsalu suusatalv 2018” N14 võistlusklassis saavutas
Eliise Kivistu kokkuvõttes II koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Ambla suusasarja nelja etapi kokkuvõttes saavutas
Eliise Kivistu II koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Swedpank-Hawaii Exprerssi noortesarjas saavutas
Eliise Kivistu kokkuvõttes 7. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Vello Liliumi mälestusvõistlustel saavutas
Eliise Kivistu 4. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

D ja E vanuseklassi kergejõustiku kolmevõistlusel saavutas
Amelia Razduvanova (kuulitõuge, kõrgushüpe, 60 m tõkkejooks) 4. koha,
Maris Danilova (kaugushüpe, 60 m jooks, 400 m jooks) 5. koha,
Sören Repo (kuulitõuge, 60 m tõkkejooks, kõrgushüpe) 2. koha,
Pavel Mets (kuulitõuge, 60 m tõkkejooks, kõrgushüpe) 3. koha ja
Ralf Laansoo (kuulitõuge, 60 m tõkkejooks, kõrgushüpe) 3. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Väike-Maarja valla algklasside luulekonkursil saavutas
Marleen Hummal eripreemia.
Osalesid Riia Rebane ja Kaarel Elmik.
Juhendasid õp. Agnes Leemets ja Marje Kert.

Kiltsi Põhikooli tunnustuse
“Trimestri tegu”
nominent II trimestril on
Kaarel Elmik
sõbraliku ja abivalmi suhtumise eest kaasõpilastesse.

II trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klass Anet Akkuratov Riia Rebane
Sören Repo
3. klass Mattias Laukse
9. klass Merette Möldre
Hindele „4“ ja „5“ õppisid
1.klass Meleena Danilova Lauri Luik
Chris-Alexander Rand
2. klass Nini Alkahanaidze Robert Kööp
Ralf Laansoo Helena Lisette Lätt
Merete Matrov
3. klass Kaarel Elmik Laura Hiielaid
4. klass Marleen Hummal  Steven Michael Rand
5. klass Lupe Topkin Ketlin Veia
6. klass Romet Belov
7. klass Moona Mürk

Rakvere kiirjooksupäeval saavutas Siim Meidla  5. tulemuse.
Treener õpetaja Helis Manninen.

L-Viru E-vanuseklassi MV kergejõustikus saavutas
Chris Alexander Rand kuulitõukes 1. koha ja maakonna meistri tiitli, kõrgushüppes 4. koha, 60 m jooksud 8. koha ja kaugushüppes 8. koha,
Lauri Luik saavutas kõrgushüppes 3. koha, kuulitõukes 5. koha, 60 m jooksus 7. koha ja
kaugushüppes 7. koha,
Pavel Mets saavutas kõrgushüppes 2. koha, kuulitõukes 3. koha, 60 m jooksus 6. koha ja
kaugushüppes 6. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Viru talvistel kergejõustiku MV-l saavutas oma vanuseklassis
Lupe Topkin kuulitõukes 4. koha,
Eliise Kivistu kõrgushüppes 3. koha, kuulitõukes 5. koha ja 60 m jooksus 8. koha,
Amanda Syla kuulitõukes 6. koha, kõrgushüppes 7. koha ja 60 m jooksus 8. koha,
Rander Möldre kuulitõukes 4. koha,
Janek Miadzielec kuulitõukes 6. koha
Urmeko Andres Aal kõrgushüppes 2. koha tulemusega 1.60 ja kuulitõukes 5. koha,
Kerdo Kuusmaa saavutas kuulitõukes 3. koha,
Siim Meidla 60 m jooksus 4. koha ja kuulitõukes 7. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Ajaloo-olümpiaadi piirkondlikus voorus osalesid
Crystal-Speli Lõhmus ja Romet Belov.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Matemaatikolümpiaadi vanemas astmes saavutas
Merette Möldre 1. koha.
Osalesid Darja Borisova ja Lilli-Ly Hiielaid.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

U12 vanuseklassi meistrivõistlustel saavutasid
Ralf Laansoo kuulitõukes 1. koht, kõrgushüppes 3. koht, 60 m jooksus 7. koht, kaugushüppes 8. koht,
Steven Michael Rand kuulitõukes 4. koht,
Marten Vaher kaugushüppes 4. koht, kõrgushüppes 5. koh7, 60 m jooksus 7. koht ja kuulitõukes 9. koht,
Amelia Razduvanova kõrgushüppes 6. koht,
Mai-Liis Meidla ja Maris Danilova jäid jagama kõrgushüppe 7. kohta.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Bioloogiaolümpiaadil saavutas
Merette Möldre 5. koha.
Olümpiaadil osalesid Eliise KivistuCrystal-Speli Lõhmus, Lilli-Ly Hiielaid, Kerli Kelgu, Siret Aleksa.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Joonistusvõistlusel “Meie olümpia” osalesid
Ketlin Veia, Lizi Alkahanaidze, Lupe Topkin, Marleen Hummal, Maikel Danilov, Marten Vaher, Rander Möldre, Steven Michael Rand ja Siret Aleksa.
Juhendajad õpetaja Katrin Topkin ja õpetaja Liisu Tähe..

  1. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas
    Merette Möldre 2. koha.
    Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas
Merette Möldre 1. koha.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik.

Informaatikaviktoriinil Kobras kogusid enam kui pooled punktid
juunioride hulgas Merette Möldre, Janely Miadzielec ja Kaarel-Andres Kelgo,
benjaminide hulgas Olivia Leon, Marcus Rasmus Nikker, Siret Aleksa ning Urmeko Andres Aal.
Juhendaja õp. Kati Kümnik.

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas
Merette Möldre 8. koha.
Juhendaja õp. Kati Kümnik.

Võrus TV10 olümpiastarti I etapil
poiste vanemas vanusegrupis (2004-2005. a. sündinud poisid) saavutas
Siim Meidla 60 m jooksus 4. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

L-Virumaa kergejõustiku TV10 olümpiastarti võistlustel saavutas
Siim Meidla 60 m jooksus 2. koha.
Tüdrukute jooksus võistlesid Eliise Kivistu ja Amanda Syla.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Kiltsi Põhikooli tunnustuse
“Trimestri tegu”
nominent I trimestril on
Marleen Hummal
sõbraliku ja abivalmi suhtumise eest kaasõpilastesse.

I trimestri tulemused

Hindele „5“ õppisid
1.klass Meleena Danilova Riia Rebane
Sören Repo
2. klass Merete Matrov
3. klass Mattias Laukse
9. klass Merette Möldre
Hindele „4“ ja „5“ õppisid
1.klass Anet Akkuratov Lauri Luik
Chris-Alexander Rand
2. klass Nini Alkahanaidze Robert Kööp
Ralf Laansoo Helena Lisette Lätt
Pavel Mets
3. klass Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Kermo Tsvetkov
4. klass Marleen Hummal
5. klass Rander Möldre Lupe Topkin
Ketlin Veia
6. klass Romet Belov Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus
7. klass Moona Mürk

Integratsiooni Sihtasutuse poolt korraldatud kodanikupäeva viktoriinis saavutas
parima tulemuse 5.-6. klassi arvestuses Amanda Syla – 15. koht.
Üle poolte punktide kogusid veel Janek Miadzielec, Romet Belov ja Crystal-Speli Lõhmus.
Osalesid Daniel Meshi ja Heli-Liis Aleksa.
Osalejaid Lääne-Virumaalt 144.
Parima tulemuse 7.-9. klassi arvestuses saavutas Olivia Leon – 41. koht.
Üle poolte punktide kogus veel Janely Miadzielec.
Osalesid Urmeko Andres Aal, Maria Meidla, Merette Möldre, Moona Mürk, Darja Borisova, Siim Meidla, Lilli-Ly Hiielaid,
Kerli Kelgu, Marcus Rasmus Nikker, Kerdo Kuusmaa
 ja Aime-Pille Luik.
Osalejaid Lääne-Virumaalt 215.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Lääne-Virumaa võistujoonistamisel “Kodu on nii imeline tavaline paik” osales
Lupe Topkin.
Juhendaja õpetaja Katrin Topkin.

Eesti koolinoorte XXIV keemia lahtistel võistlustel Tartus osales
Merette Möldre
ja saavutas 79. koha (114 osalejat), Lääne-Virumaa 1. koht.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Ambla suusatajate seeriajooksus saavutas
Eliise Kivistu
I etapil 1. koha,
II etapil 1. koha,
III etapil 2. koha,
IV etapil 1. koha,
V etapil 2. koha,
Kokkuvõttes 1. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

Suodal  Eesti CX Karikasarjas 2017  saavutas
Eliise Kivistu
Elva etapil 5. koha,
Koidu etapil 2. koha,
Audru etapil 1. koha,
Suure-Jaani etapil 2. koha,
Narva etapil 2. koha,
Tallinna etapil 2. koha.
Kokkuvõttes 2. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

Keemiavõistluse “Kolb” vabariiklikus finaalis võistlesid
Merette Möldre, Lilli-Ly Hiielaid ja Moona Mürk.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Bosch Eesti Maastikurattasarjas 2017 N12  saavutas
Eliise Kivistu
Alutaguse Rattamaratonil 2. koha,
Mulgi Rattamaratonil 4. koha,
Jõelühtme Rattamaratonil 2. koha,
Rakvere Rattamaratonil 2. koha,
Rakke Rattamaratonil 4. koha,
Elva Rattamaratonil 5. koha,
Rõuge Rattamaratonil 2. koha,
Tallinna Rattamaratonil 2. koha.
Kokkuvõttes 2. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

Team Rattapood Cup mägirattasarjas 2017 M10/N12 saavutas
Eliise Kivistu
I etapil Narvas 8. koha,
II etapil Vokas 4. koha,
III etapil Rakveres 5. koha,
IV etapil Põltsamaal 3. koha,
V etapil Viimsis 5. koha,
Kokkuvõttes 3. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid
Maris Danilova 400 m jooksus 4. koha,
Linell Lusmägi 60 m jooksus 6. koha,
Amelia Razduvanova kaugushüppes 8. koha,
Ralf Laansoo 60 m jooksus ja kaugushüppes 2. koha,
Kerdo Kärt kaugushüppes 7. koha.
Endast parima andsid Helena Lisette Lätt, Ketlin Veia, Kaarel Elmik, Mattias Laukse,
Steven Michael Rand, Kermo Tsvetkov ja Marten Vaher.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Hawaii Expressi Estonian Cup 2017 saavutas
Eliise Kivistu
Kuusalu Rattamaratonil 3. koha,
Põleva Kivi Rattamaratonil 2. koha,
Raplamaa Rattamaratonil 2. koha,
Kalevipoja Rattamaratonil 3. koha,
Lähte Rattamaratonil 3. koha,
Mapri Ehitus Otepää Rattamaratonil 2. koha,
Jõulumäe Rattamaratonil 2. koha.
Kokkuvõttes 2. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

Järvamaa rattakrossi seeriavõistlusel saavutas
Eliise Kivistu
1. etapil Aravetel 1. koha,
3. etapil Koerus 2. koha,
4. etapil Paides 2. koha,
5. etapil Türil 2. koha.
Kokkuvõttes 2. koht.
Treener Maris Kaarjärv.

2016-2017

Koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse kanti
1.klass – Robert Kööp
2. klass – Mai-Liis Meidla
3. klass – Saba Sozashvili
4. klass – Ketlin Veia
5. klass – Romet Belov
6. klass – Moona Mürk
7. klass – Kerli Kelgu
8. klass – Merette Möldre
9. klass – Joosep Joor

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Helena Lisette Lätt Merete Matrov
 2.klassis Konstantin Bilokopytov
Laura Hiielaid
Kaarel Elmik
Mattias Laukse
Linell Lusmägi
3.klassis Lizi Alkahanaidze  Marleen Hummal
Saba Sozashvili
4.klassis Pasmitha Ananthakumar  Ketlin Veia
8.klassis Merette Möldre
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Nini Alkahanaidze
Ralf Laansoo
Robert Kööp
Pavel Mets
2.klassis Romeo Annus
Mai-Liis Meidla
Kermo Tsvetkov
4. klassis Valentin Bilokopytov
Lupe Topkin
Rander Möldre
 5. klassis  Romet Belov  Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus
 6.klass Lilli-Ly Hiielaid  Moona Mürk
 8.klassis Janely Miadzielec  
9.klass Joosep Joor    Karl-Silver Kööp

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Helena Lisette Lätt  Merete Matrov
  Pavel Mets
 2.klassis   Mattias Laukse Linell Lusmägi
 3.klassis Marleen Hummal  Saba Sozashvili
4.klassis Pasmitha Ananthakumar Ketlin Veia
8.klassis Merette Möldre
9.klassis Kadri Reimann
 Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Nini Alkahanaidze
Danushan Sivasirikumar
Robert Kööp
Ralf Laansoo
2. klassis Romeo Annus
Konstantin Bilokopytov
 Kermo Tsvetkov
Kaarel Elmik
Laura Hiielaid
3. klassis Lizi Alkahanaidze
4. klassis Valentin Bilokopytov  Rander Möldre
Lupe Topkin
 5. klassis Romet Belov  Eliise Kivistu
 6.klass Moona Mürk
 9.klass Joosep Joor Karl-Silver Kööp

 

Metsaviktoriini parimad lahendajad 2017 olid
Mattias Laukse, Kaarel-Andres Kelgo, Aime-Pille Luik, Maria Meidla, Janely Miadzielec ja Merette Möldre.
Juhendajad õpetaja Marje Kert ja õpetaja Kati Kümnik.

Maakondlikul 1.+2.klassi loodusloopäeval osalesid
Ralf Laansoo, Laura Hiielaid, Kaarel Elmik ja Mattias Laukse.
Juhendaja õpetaja Marje Kert.

TV10 IV etapil Pärnus saavutasid
Eliise Kivistu 600 m jooksus 14. koha (54),
Urmeko Andres Aal palliviskes 18. koha (57) ja kettaheites 24. koha (53).
Endast parima andsid Janely Miadzielec ja Moona Mürk.
Treener õpetaja Helis Manninen.

TV10 olümpiastarti maakondlikul voorul saavutas
Janely Miadzielec kettaheites 4. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku MV-l saavutasid
Eliise Kivistu 600 m jooksus 3. koha,
Siim Meidla 60 m jooksus 2. koha,
Urmeko Andres Aal odaviskes 3. koha ja kõrgushüppes 5. koha,
Kaarel-Andres Kelgo kõrgushüppes 2. koha, 100 m jooksus 3. koha ja kettaheites 8. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Virumaa põhikoolide 2017.a kergejõustiku 4-võistlusel saavutasid
individuaalselt oma vanuseklassis
Valentin Bilokopytov 7. koha,
Eliise Kivistu 3. koha,
Amanda Syla 7. koha,
Urmeko Andres Aal 2. koha,
Siim Meidla 5. koha,
Janely Miadzielec 1. koha,
Lilli-Ly Hiielaid 2. koha,
SiretAleksa 3. koha ja
Moona Mürk 5. koha.
Võistkondlikult saavutasid
Eliise Kivistu, Amanda Syla ja Heli-Liis Aleksa 3. koha,
Urmeko Andres Aal ja Siim Meidla 2. koha ja
Janely Miadzielec, Lilli-Ly Hiielaid, Siret Aleksa ja Moona Mürk 1. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Vallimäe 57. Karikajooksus saavutas 500 m jooksus
Eliise Kivistu 2. koha,
Janely Miadzielec 10. koha.
Lisaks eelnimetatutele kuulusid võistkonda
Heli-Liis Aleksa, Amanda Syla, Lilli-Ly Hiielaid, Pasmitha Ananthakumar, Konstantin Bilokopytov, Mattias Laukse, 
Kaarel Elmik, Valentin Bilokopytov, Romet Belob, Siim Meidla, Moona Mürk ja Siret Aleksa.
Meeskond saavutas põhikoolide arvestuses 3. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul keemiateadmiste viktoriinil saavutas
9. klassi võistkond Kadri Reimann, Robin Baiduža ja Karl-Silver Kööp 5. koha ja
8.klassi võistkond Merette Möldre ja Janely Miadzielec 9. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Aravete Cup Järvamaa Maastikuratta Seeriavõistlusel saavutas
Eliise Kivistu I etapil 1. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Hawaii Express Estonia Cup-il saavutas
Eliise Kivistu I etapil 3. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Team Rattapood Cup-il saavutas
Eliise Kivistu IV etapil 3. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Maakondlikul linnuviktorttinil saavutasid
Moona Mürk ja Lilli-Ly Hiielaid 5. koha,
Eliise Kivistu ja Romet Belov 11. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Team Rattapood Cup-il saavutas
Eliise Kivistu I etapil 8. koha,
II etapil 4. koha,
III etapil 5. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Alutaguse rattamaratonil N12 vanusegrupis saavutas
Eliise Kivistu 2. koha.
Treener Maris Kaaqrjärv.

Vabariiklikul loodusainete olumpiaadil saavutas tihedas konkurentsis
Merette Möldre 41, koha.
Juhendajad õpetaja Kati Kümnik ja õpetaja Tanel Kümnik.

Väike-Maarja valla lauluvõistlusel Popp-Tipp Popp-Täpp saavutas oma vanusegrupis
Mai-Liis Meidla 3. koha,
Valentin Bilokopytov eripreemia,
Birgit Miadzielec 2. koha.
Väga tublid olid Kaarel Elmik, Linell Lusmägi, Marleen Hummal, Stella-Mia Meidla, Romet Belov, Amanda Syla, Darja Borisova ja Janely Miadzielec.
Juhendaja õpetaja Eve Põldmaa.

Loodusainete olümpiaadi maakondlikus voorus saavutas
Merette Möldre 1. koha ning
on kutsutujd vabariiklikku vooru.
Juhendajad õpetaja Kati Kümnik ja õpetaja Tanel Kümnik.

Väike-Maarja Gümnaasiumi raamatukogu muistendite pajatamise võistlusel saavutasid
Eliise Kivistu 3. koha,
Merette Möldre 2. koha ja
Amanda Syla eripreemia.
Osalesid Crystal-Speli Lõhmus ja Romet Belov.
Juhendaja õpetaja Mari-Vivian Ellam.

TV 10 olümpiastarti L-Viru III etapil saavutasid
Janely Miadzielec kõrgushüppes 7. koha ja kuulitõukes 6. koha,
Lilli-Ly Hiielaid kõrgushüppes 9. koha ja kuulitõukes 8. koha,
Urmeko Andres Aal kõrgushüppes 3. koha,
Rando Seimar kõrgushüppes 10. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

  III veerandi

 tulemused
 Hindele “5” õppisid:
 1. klassis Ralf Laansoo   Helena Lisette Lätt Pavel Mets 
  2. klassis Konstantin Bilokopytov Kaarel Elmik Laura Hiielaid
  Mattias Laukse Linell Lusmägi  
  3. klassis Marleen Hummal Saba Sozashvili  
  4. klassis  Pasmitha Ananthakumar  
  8. klassis Merette Möldre
 9. klassis Kadri Reimann
 Hindele  “4” ja “5” õppisid:
1. klassis  Nini Alkahanaidze  Robert Kööp
 Merete Matrov
  2. klassis Romeo Annus Mai-Liis Meidla
    Amelia Razduvanova Kermo Tsvetkov
3. klassis Lizi Alkahanaidse
  4. klassis Valentin Bilokopytov Rander Möldre
Lupe Topkin Ketlin Veia
5. klassis Romet Belov Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus
6. klassis Moona Mürk
  7. klassis Urmeko Andres Aal  
9. klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp

Võistlustel Tamsalu suusatalv 2017 saavutas
Eliise Kivistu III etapil 2. koha, kokkuvõttes 2. koha.

Treener Maris Kaarjärv.

Ambla SK suusatamise seeriasõidu 4. etapil saavutas
Eliise Kivistu 1. koha, kokkuvõttes 1. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Swedpanki ETV VI etapil saavutas Eliise Kivistu 7. koha, kokkuvõttes 7. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Maakondlikul inglise keele olümpiaadil osalesid
Merette Möldre, Robin Baiduža, Karl-Silver Kööp ja Kadri Reimann.
Juhendaja õpetaja Reeva Johanson.

Maakondlikul nooremate klasside matemaatikaolümpiaadil osalesid
Lilli-Ly Hiielaid ja Darja Borisova.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Võistlustel Tamsalu suusatalv 2017 saavutas
Eliise Kivistu I etapil 2. koha
 ja II etapil 3. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Swedpanki ETV V etapil saavutas Eliise Kivistu 6. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Eesti karikavõistlustel suusatamise teatesõidu N14 võistkonnas saavutas
Eliise Kivistu 7. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Algklasside talvistel sisekergejõustiku MV-l saavutasid
Amelia Razduvanova 60 m jooksus 8. koha ja kõrgushüppes 6. koha,
Ralf Laansoo 60 m jooksus 8. koha, kaugushüppes 7. koha ja kõrgushüppes 4. koha,
Kaarel Elmik kõrgushüppes 8. koha,
Pavel Mets 60 m jooksus 8. koha, kaugushüppes 8. koha, kõtgushüppes 7. koha ja kuulitõukes 5. koha.
Treener õp. Helis Manninen.

Ambla SK suusatamise seeriasõidu 3. etapil saavutas
Eliise Kivistu 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Lemeks Grupp noorte MK (N12) suusatamisvõistlustel saavutas
Eliise Kivistu 5. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Vello Liliumi N12 karikavõistlustel saavutas
Eliise Kivistu 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas Merette Möldre 9. koha.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

L-Viru talvistel sisekergejõustikuvõistlustel D-vanuseklassile saavutasid
Lupe Topkin kuulitõukes 7. koha,
Marten Vaher kuulitõukes 7. koha ja kaugushüppes 10. koha,
Konstantin Bilokopytov kõrgushüppes 8. koha ja kuulitõukes 9. koha ning
Valentin Bilokopytov kõrgushüppes 7. kohta ja kaugushüppes 8. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Merette Möldre 5. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Swedpanki ETV IV etapil saavutas Eliise Kivistu 6. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Amblala SK Suusatamise Seeriasõidus on Eliise Kivistu saavutanud 11-13T vanuseklassis
II etapil 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

L-Viru talvisel kergejõustiku MV-l saavutasid
Eliise Kivistu kõrgushüppes 1. koha ja kaugushüppes 5. koha,
Darja Borisova kuulitõukes 4. koha,
Siim Meidla 60 m jooksus 2. koha, kuulitõukes 3. koha ja kõrgushüppes 4. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Eesti koolinoorte 63. füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas
Karl-Silver Kööp 4. koha.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapil saavutasid
Eliise Kivistu kõrgushüppes 6. koha,
Janely Miadzielec kaugushüppes 8. koha ning Siret Aleksa 11. koha,
Siim Meidla tõkkejooksus 7. koha ja
Urmeko Andero Aal teivashüppes 6. koha.
Treenerid õpetaja Helis Manninen ja õpetaja Tauno Tihti.

Eesti koolinoorte 64. keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas
Merette Möldre 1. koha ja
Kadri Reimann 11. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Amblala SK Suusatamise Seeriasõidus on Eliise Kivistu saavutanud 11-13T vanuseklassis
I etapil 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Swedpanki ja Hawaii Expressi noorte N12 suusasarjas on Eliise Kivistu saavutanud
I etapil 6. koha,
II etapil 8. koha ja
III etapil 9. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Eesti talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel U16 vanuseklassis
saavutas Kaarel-Andres Kelgo kõrgushüppes tulemusega 1.73 III koha ja pronksmedali.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Viru maakonna noorte talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel B-vanuseklassile
saavutas Kaarel-Andres Kelgo kõrgushüppes I koha ja maakonna meistri tiitlil.
Treener õpetaja Helis Manninen.

 II veerandi  tulemused
Hindele “5” õppisid:         
1. klassis Ralf Laansoo  Helena Lisette Lätt
    Merete Matrov  
2. klassis Mattias Laukse  Linell Lusmägi
  Kermo Tsvetkov  
3. klassis Marleen Hummal
4. klassis Lupe Topkin  Ketlin Veia
8. klassis Merette Möldre
9. klassis Kadri Reimann
 Hindele “4” ja “5” õppisid:
   1. klassis Robert Kööp  Pavel Mets 
Nagham Salem
 2. klassis Romeo Annus Konstantin Bilokopytov
    Kaarel Elmik  Laura Hiielaid
  Mai-Liis Meidla Amelia Razduvanova
3. klassis  Romet Kajuste Saba Sozashvili
 4. klassis  Valentin Bilokopytov Rander Möldre
 5. klassis Romet Belov   Eliise Kivistu
  Crystal-Speli Lõhmus  
6. klassis Moona Mürk
8. klassis Janely Miadzielec
9. klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp

Lahtistel matemaatikavõistlustel Tartus osales Merette Möldre.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik.

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas Merette Möldre 9. koha (punktide järgi 7. koht).
Juhendaja õpetaja Kati Kümnik.

Virumaa matemaatikavõistlusel osalesid Kadri Reimann, Karl-Silver Kööp, Merette Möldre ja Janely Miadzielec.
Juhendas õpetaja Tanel Kümnik.

TV-10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa I etapil saavutasid
vanemate poiste rühmas Urmeko Andres Aal kaugushüppes 5. koha ja 60 m jooksus 9. koha,
Siim Meidla 60 m jooksus 4. koha.
Tüdrukute vanemas rühmas osalesid Siret Aleksa, Janely Miadzielec, Moona Mürk ja Lilli-Ly Hiielaid. Nooremates vanusegruppides osalesid Eliise Kivistu, Amanda Syla, Urmas Andero Aal ja Valentin Bilokopytov.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Kodanikupäeva viktoriinis 7.-9. klassi arvestuses saavutas
Kadri Reimann 3. koha,
Karl-Silver Kööp 6. koha,
ja Merette Möldre 8. koha.
5.-6. klassi võistlejate arvestuses saavutas Moona Mürk 4. koha.
Juhendaja õpetaja Liisu Tähe.

Puškini Instituudi 10. vene keele festivalil osalesid Kadri Reimann, Robin Baiduža, Joosep Joor ja Karl-Silver Kööp.
Juhendas õpetaja SiretStoltsen.

Lääne-Virumaa etluskonkursil “Koidulauliku valgel” osales Maria Meidla.
Juhendaja õpetaja Mari-Vivian Ellam.

Maapõhikoolide 5. klasside rahvastepallivõistlusel saavutas meie võistkond – Eliise Kivistu, Amanda Syla, Lupe Topkin, Ketlin Veia, Urmas Andero Aal, Valentin Bilokopytov, Janek Miadzielec, Rander Möldre, Lauri Pent – 4. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul võistujoonistamisel osalesid Lupe Topkin ja Valentin Bilokopytov.
Juhendajad õpetaja Kristiine Part ja õpetaja Katrin Topkin.

Informaatikavõistlusel Kobras saavutas Merette Möldre 2438 osaleja hulgas 68. koha.
Tubli punktisumma kogusid ka Janely Miadzielec ja Kaarel-Andres Kelgo.
Juhendajaõpetaja Kati Kümnik.

Võistkond Kadri Reimann, Robin Baiduža ja Karl-Silver Kööp
saavutasid üleriigilisel keemiavõistlusel Kolb 11. koha.
Juhendaja õp. Kati Kümnik.

Järva-Jaani rattarallil 11.-14. aastaste vanusegrupis saavutas Eliise Kivistu 1.koha.
Rakvere 33. rahvajooksul T 2001-2005 saavutas Eliise Kivistu 1. koha.
Ambla Spordiklubi suusatajate seeriajooksul 11.-13. aastaste vanusegrupis saavutas 5 etapil
Eliise Kivistu 1. koha.
Eesti Maastikuratta sarja Viljandi etapil saavutas Eliise Kivistu 5. koha, Rakvere etapil 4. koha, Rakke etapil 3. koha, Otepää etapil 6. koha, Tallinna etapil 7. koha, Alutaguse etapil 4. koha ja Elva etapil 5. koha. Üldkokkuvõttes saavutas Eliise 4. koha.
Laste Maastikurattapäeval saavutas N10 vanusegrupis Eliise Kivistu 1. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

I veerandi tulemused
 Hindele “5” õppisid:
1. klassis Helena Lisette Lätt        
2. klassis Kaarel Elmik Laura Hiielaid
Mattias Laukse  Linell Lusmägi
3. klassis Marleen Hummal
4. klassis Ketlin Veia
8. klassis Merette Möldre
9. klassis Kadri Reimann
 Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis  Ralf Laansoo  Robert Kööp
Merete Matrov Pavel Mets 
  Alma Naomi Osawe
2. klassis Romeo Annus Konstantin Bilokopytov
Maris Danilova  Mai-Liis Meidla
    Kermo Tsvetkov
3. klassis  Romet Kajuste
4. klassis Valentin Bilokopytov  Stella-Mia Meidla
Rander Möldre Lupe Topkin
5. klassis Romet Belov  Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus
6. klassis Moona Mürk
7. klassis Urmeko Andres Aal
8. klassis Janely Miadzielec
9. klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp

Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustiku võistlustel saavutasid
Amelia Razduvanova 60 m jooksus 6. koha,
Marleen Hummal 400 m jooksus 6. koha, 
Konstantin Bilokopytov palliviskes 5. koha ning 400 m jooksus 5. koha,
Kermo Tsvetkov palliviskes 6. koha,
Eliise Kivistu 400 m jooksus 3. koha ning kaugushüppes 7. koha, 
Amanda Syla palliviskes 4. koha ning 60 m jooksus 5. koha, 
Urmas Andero Aal kaugushüppes 4. koha ning 400 m jooksus 7. koha,
Rander Möldre palliviskes 7. koha.
Endast parima andsid võistlustel osalenud Heli-Liis Aleksa, Romet Belov, Romet Kajuste, Marten Vaher ja Valentin Bilokopytov.
Treener õpetaja Helis Manninen.

2015-2016

Koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse kanti

  1. klass – Linell Lusmägi
    2. klass – Marleen Hummal
    3. klass – Rander Möldre
    4. klass – Heli-Liis Aleksa
    5. klass – Siim Meidla
    6. klass – Kerli Kelgu
    7. klass – Merette Möldre
    8. klass – Karl-Silver Kööp
    9. klass – Liisbed Augervald

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Linell Lusmägi Mattias Laukse
 2.klassis  Marleen Hummal  Romet Kajuste
3.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
Ketlin Veia
4.klassis
5. klassis
Reneli Nugis
Moona Mürk
 Crystal-Speli Lõhmus
7.klassis Merette Möldre
8.klassis Kadri Reimann  Karl-Silver Kööp
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romeo Annus
Gohar Bakoyan
Maris Danilova
 Laura Hiielaid
Konstantin Bilokopytov
 

2.klassis
3. klassis

Mai-Liis Meidla
Ibragim Kodzoev
Marten Vaher
Valentin Bilokopytov
 Kermo Tsvetkov
Amelia Razduvanova
4. klassis Kristi Arumäe  Romet Belov
 Eliise Kivistu  Amanda Syla
 5. klassis Rapiiat Chopalaeva
 6.klass Urmeko Andres Aal
 8.klassis Joosep Joor  
9.klass Eleri Aleksa

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Gohar Bakoyan
Linell Lusmägi Mattias Laukse
 2.klassis   Marleen Hummal Romet Kajuste
 3.klassis Ketlin Veia  Lupe Topkin
4.klassis Reneli Nugis  Crystal-Speli Lõhmus
7.klassis Merette Möldre
8.klassis Kadri Reimann
 Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romeo Annus
Maris Danilova
Ibragim Kodzoev
 Konstantin Bilokopytov
Amelia Razduvanova  Laura Hiielaid

2. klassis
3. klassis
Mai-Liis Meidla
Marten Vaher
Valentin Bilokopytov
 Kermo Tsvetkov
Rander Möldre
4. klassis Kristi Arumäe  Romet Belov
 Eliise Kivistu
 5. klassis Rapiiat Chopalaeva  Moona Mürk
 6.klass Urmeko Andres Aal
 8.klassis Joosep Joor  Karl-Silver Kööp
9.klass Eleri Aleksa Relika Belova

Lääne-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas
Rando Seimar 800 m jooksus 2. koha, 
Moona Mürk 600 m jooksus 3. koha,
Siim Meidla 60 m jooksus 3. koha,
Urmeko Andres Aal odaviskes 3. koha ja kettaheites 3. koha,
Siret Aleksa kettaheites 4. kohaga, kõrgushüppes 4. koha ja 60 m jooksu 10. koha,
Janely Miadzielec 600 m jooksus 1. koha ja kettaheites 3. koha,
Kaarel-Andres Kelgo kõrgushüppes 2. koha, odaviskes 2. koha ja kettaheites 8. koha,
Birgit Miadzielec 200 m jooksus 1. koha, kõrgushüppes 3. koha ja odaviskes 4. koha,
Robin Baiduža 100 m jooksus 5. koha, kettaheites 7. koha ja kuulitõukes 7. koha.
4 x 100 m tüdrukute teatejooksus osalesid Siret Aleksa, Janely Miadzielec, Birgit Miadzielec ja Eleri Aleksa,
poistel võistkonnas Kaarel-Andres Kelgo, Urmeko Andres Aal, Robin Baiduža ja Joosep Joor.
Punktiarvestuse tulemusena võitis Kiltsi Põhikool kergejõustiku karika.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Lääne-Virumaa põhikoolide 2016. a. kergejõustiku 4-võistlusel saavutas
Siim Meidla 2. koha,
Rando Seimar 9. koha,
Kaarel-Andres Kelgo 2. koha,
Urmeko Andres Aal 5. koha,
Janely Miadzielec 6. koha, 
Siret Aleksa 9. koha,
Lilli-Ly Hiielaid 10. koha,

Eliise Kivistu 11. koha.
Endast parima andsid Amanda Syla, Moona Mürk ja Urmas Andero Aal.
Nooremate poiste osas võistkondlik 3. koht,
vanemate poiste osas võistkondlik 3. koht.
Nooremate tüdrukute võistkondlik 4. koht,

vanemate tüdrukute võistkondlik 4. koht.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul 1.+2.klassi loodusloopäeval saavutasid
Linell Lusmägi, Marleen Hummal ja Romet Kajuste 14. koha.
Juhendaja õpetaja Marje Kert.

Maakondlikul keemiaviktoriinil saavutasid
Kadri Reimann, Robin Baiduža ja Joosep Joor 6. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Hiir.

Rahvusvahelisel võistlusel Alutaguse Mõmmi saavutas vabamaadluses Al-Bara Chopalaev 3. koha,
EMÜ SK lahtistel meistivõistlustel naistemaadluses saavutas Rapiiat Chopalaeva 4. koha.
Treener Lembit Kalter.

Juhan Kunderi Seltsi kirjandusliku omaloomingu võistlusel “Merejutud” pälvisid tunnustuse
Ketlin Veia ja Crystal-Speli Lõhmus.
Võistlusel osalesid ka Kristi Arumäe, Romet Belov ja Reneli Nugis.
Juhendas õpetaja Kristiine Adamson.

  1. Vändra Lahtise Mati klassikalise maadluse võistlustel saavutades Al-Bara Chopalaev 7. koha.
    Türi Laste karikavõistlustel vabamaadluses saavutas Al-Bara Chopalaev 2. koha.
    Treener Lembit Kalter.

Väike-Maarja valla laste lauluvõistlusel POPP TIPP POPP TÄPP saavutas oma vanusegrupis
Janely Miadzielec 2. koha ja
Birgit Miadzielec 3. koha.
Noorematest õpilastest osalesid Kermo Tsvetkov, Linell Lusmägi, Mai-Liis Meidla, Stella-Mia Meidla, Crystal-Speli Lõhmus ja Heli-Liis Aleksa.
Juhendasid õpetaja Rene Põllumaa ja õpetaja Karin Kaju.

Tallinn Open maadlusvõistlusel saavutas
Al-Bara Chopalaev oma kehakaalus vabamaadluses 5. koha ja
Rapiiat Chopalaeva 5. koha naistemaadluses.
Treener Lembit Kalter.

Väike-Maarja valla rahvajuttude pajatamise võistlusel saavutas
Urmeko Andres Aal 2. koha ja
Kerli Kelgu pälvis eripreemia.
Juhendaja õpetaja Mari-Vivian Ellam.

ETV Swedbank noorte karikasarjas murdmaasuusatamises saavutas
Eliise Kivistu 11. koha (osalejaid 72).
Treener Maris Kaarjärv.

Kergejõustikuvõistlustel TV 10 olümpiastarti saavutasid
Kaarel-Andres Kelgo kõrgushüppes 3. koha,
Janely Miadzielec kuulitõukes 6. koha ja
Urmeko Andres Aal kordas isiklikku rekordit kõrgushüppes.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Võistlussarjas Nublust Nabini vabamaadluses saavutasid
Rapiiat Chopalaev 1. koha,
Al-Bara Chopalaev 3. koha.
Treener Lembit Kalter.

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Linell Lusmägi Mattias Laukse
 2.klassis  Marleen Hummal  Romet Kajuste
3.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
Ketlin Veia
4.klassis Reneli Nugis
7.klassis Merette Möldre
8.klassis Kadri Reimann
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romeo Annus  Laura Hiielaid
  Mai-Liis Meidla  Kermo Tsvetkov
4. klassis Kristi Arumäe  Romet Belov
 Eliise Kivistu  Crystal-Speli Lõhmus
Amanda Syla
 6.klass Urmeko Andres Aal
 8.klassis Joosep Joor  Karl-Silver Kööp
9.klass Eleri Aleksa Relika Belova

Väike-Maarja valla algklasside luulekonkursil saavutas
Reneli Nugis 3. koha.
Osalesid Linell Lusmägi, Kermo Tsvetkov, Marleen Hummal, Romet Kajuste, Stella-Mia Meidla, Lupe Topkin ja Kristi Arumäe.
Juhendajad õp. Kristiine Adamson ja õpetaja Marje Kert.

Luunjas rahvusvahelisel Jaan Jaago mälestusvõistlusel klassikalises maadluses saavutas
Al-Bara Chopalaev 1.koha.
Treener Lembit Kalter.

Ambla SK suusatamise seeriavõistlusel 2016 kokkuvõttes saavutas
Eliise Kivistu 2. koha.
Treener Maris Kaarjärv.

Inglise keele aineolümpiaadil saavutas 8. klassi arvestuses
Karl-Silver Kööp 13. koha,
Robin Baiduža 27. koha ja
Kadri Reimann 29. koha (osalejaid 39),
7. klassi arvestuses Merette Möldre 30. koha (osalejaid 40).
Juhendaja õp. Reeva Johanson.

Talvisel maakondlikul sisekergejõustiku MV-l 1. ja 2. klassi õpilastele saavutasid
Amelia Razduvanova kõrgushüppes 2. – 5. koha, kuulitõukes 5. koha, 40 m jooksus 8. koha ja kaugushüppes 7. koha,
Linell Lusmägi kaugushüppes 6. koha ja 40 m jooksus 9. koha,
Laura Hiielaid kuulitõukes 8. ja kõrgusjhüppes 8. koha,
Vladislav Dovzhyk 40 m jooksus 8. koha, kuulitõukes 9. koha, kõrgushüppes 7. koha ja kaugushüppes 10. koha,
Kermo Tsvetkov kuulitõukes 8. koha ja kõrgushüppes 9.-12. koha.
Endast parima andsid Konstantin Bilokopytov.
Treener õp. Helis Manninen.

Jõgeval Eesti MV sumos vanuseklassis 8 kuni 10 aastastele saavutas
Vladislav Dovzhyk 8. koha.
Treener Lembit Kalter.

Väike-Maarja valla noorte MV suusatamises saavutasid
Eliise Kivistu 2. koha,
Rando Seimar 6. koha,
Merette Möldre 1. koha ja
Joosep Joor 3. koha.
Osalesid Urmas Andero Aal ja Rander Möldre.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Maakondlikul Nuputa võistlusel osalesid
Lilli-Ly Hiielaid, Darja Borisova, Urmeko Andres Aal, Merette Möldre ja Janely Miadzielec.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik.

Lääne-Viru 2016 algklasside murdmaasuusatamises saavutas Eliise Kivistu 6. koha.
Kiltsi koolil põhikoolide arvestuses 3.koht.

Tallinnas maadlusklubi Korrus 3 Laste Karikavõistluste 2. etapil vabamaadluses saavutas
Al-Bara Chopalaev 3. koha ja Vladislav Dovzhyk 12. koha.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Viru “D” klassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas
kuulitõukes 6. koha Lupe Topkin, 8. koha Eliise Kivistu ja 10.koha Kristi Arumäe,
kõrgushüppes 7.-9. koha Eliise Kivistu,

kaugushüppes 9. koha Eliise Kivistu,
kuulitõukes 10. koha Valentin Bilokopytov,
kaugushüppes 9.koha Urmas Andero Aal,
kõrgushüppes 10.-11. koha Urmas Andero Aal.
Osalesid veel Amanda Syla, Stella-Mia Meidla, Heli-Liis Aleksa.
Treener õpetaja Helis Manninen

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Merette Möldre 3. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Hiir.

Maalehe maadlusvõistlustel saavutas
Rapiiat Chopalaeva kehalistes katsetes 1. koha ja vabamaadluses 2. koha.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas Merette Möldre 10.-11. koha.
Osalesid Kristi Arumäe, Urmas Andero Aal, Darja Borisova, Lilli-Ly Hiielaid, Urmeko Andres Aal ja Eleri Aleksa.
Juhendasid õpetajad Tanel Kümnik ja Andero Põllu.

EMÜ Teaduslahingus saavutas võistkond Kiltsi –
Merette Möldre, Eleri Aleksa ja Robin Baiduža – 7. koha.
Võistkond Kaheksandikud – Kadri Reimann, Joosep Joor ja Margo Danilov – sai 10. koha.
Juhendaja õpetaja Kati Hiir.

Lääne-Viru “B” klassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas
Kaarel-Andres Kelgo 60 m jooksus 6. koha,
kuulitõukes 4. koha ja
kõrgushüppes 1. koha.
Treener õpetaja Helis Manninen.

Vabamaadluse võistluste Nublust Nabini 1.etapil saavutas
Vladislav Dovzhyk 8. koha,
Al-Bara Chopalaev 2. koha ja
Rapiiat Chopalaeva 2. koha.
Treener Lembit Kalter.

Keemia maakondlikul aineolümpiaadil saavutas
Kadri Reimann 8.koha ja
Eleri Aleksa 19.koha.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Lääne-Viru maakonna 2016.a. “C” vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel
saavutasid oma vanuseklassis
Urmeko Andres Aal 60 m jooksus 4. koha, kuulitõukes 4. koha ja kõrgushüppes 3. koha,
Siret Aleksa 60 m jooksus 5. koha ja kõrgushüppes 3.koha,
Janely Miadzielec kuulitõukes ja kaugushüppes 5. koha,
Siim Meidla võitis 60 m jooksus 4.koha.
Treener õp. Helis Manninenile.

Martna Lahtistel Meirtivõistlustel kreeka-rooma maadluses võitis
Al-Bara Chopalaev 5.koha.
Treener Lembit Kalter.

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Laura Hiielaid Mattias Laukse
   Kermo Tsvetkov  
2.klassis Marleen Hummal Romet Kajuste
3.klassis Lupe Topkin Rander Möldre
4.klassis Kristi Arumäe Reneli Nugis
7.klassis Merette Möldre
8.klassis Kadri Reimann
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romeo Annus Maris Danilova
  Mai-Liis Meidla  Amelia Razduvanova
2.klassis Marten Vaher
3. klassis Stella-Mia Meidla
4. klassis Romet Belov  Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Amanda Syla
 8.klassis Joosep Joor  Karl-Silver Kööp
9.klass Eleri Aleksa Relika Belova

Virumaa matemaatikavõistlusel osales võistkond koosseisus
Kadri Reimann, Karl-Silver Kööp, Eleri Aleksa ja Relika Belova.
Juhendas õp. Tanel Kümnik

Kadri Reimann saavutas üleriigilisel Laste tervise kuu esseekonkursil III koha.
Juhendaja õp. Liisu Tähe.

XIII Reinpauli maastikujooksul Ebaveres saavutas Eliise Kivistu III koha.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Laura Hiielaid Mattias Laukse
  Amelia Razduvanova  
2.klassis Marleen Hummal Romet Kajuste
3.klassis Lupe Topkin Rander Möldre
4.klassis Kristi Arumäe Reneli Nugis
Crystal-Speli Lõhmus
7.klassis Merette Möldre
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romeo Annus Mai-Liis Meidla
  Kermo Tsvetkov
3. klassis Stella-Mia Meidla
4. klassis Romet Belov Eliise Kivistu
7.klassis Janely Miadzielec
8.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
  Kadri Reimann  
9.klass Eleri Aleksa Relika Belova

Robin Baiduža, Joosep Joor, Karl-Silver Kööp, Birgit Miadzielec, Kadri Reimann ja
Tarvo Seimar osalesid E. Leppiku võistlusmatkal.

Paide Ühisgümnaasiumi ja Eesti Lugemisühingu korraldatud kodu-uurimuslike tööde võistlustel 3. – 6. klasside õpilastele üldteemal „KÄBI EI KUKU KÄNNUST KAUGELE” valiti Crystal-Speli Lõhmuse töö parimate hulka.
Juhendajad Siiri Roos ja õp. Ene Kruve

L-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlustel
400 m jooksus Eliise Kivistu II koht ja kaugushüppes 8.koht,
palliviskes Amanda Syla 6.koht ja 60 m jooksus 11.koht,
palliviskes Rando Seimar 6.koht ja 400 m jooksus 10 koht,
palliviskes Rander Möldre 7.koht ja 400 m jooksus 9.koht,
kaugushüppes Urmas Andero Aal 10. koht ja 400 m jooksus 11.koht.
Treener õp. Helis Manninen.

2014-2015

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1.klass Martti Luik
  2.klass Lupe Topkin
  3. klass Romet Belov
  6. klass Merette Möldre
  7. klass Joosep Joor
  8. klass Eleri Aleksa
  9.klass  


Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Marleen Hummal Romet Kajuste
2.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
3.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Marten Vaher
3. klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Crystal-Speli Lõhmus
4. klassis Darja Borisova
5.klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Janely Miadzielec
7.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
8.klassis Eleri Aleksa

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Marleen Hummal
2.klassis Lupe Topkin Rander Möldre
3.klassis Kristi Arumäe Reneli Nugis
6.klassis Merette Möldre
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Romet Kajuste
3. klassis Romet Belov Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus
4. klassis Darja Borisova
7.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
8.klassis Eleri Aleksa Relika Belova
9.klass Brigitta Luik Eneli Mägi
Anu Reimann

Viktoriinisarja “Roheline Maakond” V voorus
Virmalised (Brigitta Luik, Maris Möldre ja Eneli Mägi) I koht,
Kiltsikad (Robin Baiduža, Joosep Joor) 14,5 koht.
Kokkuvõttes Virmalised 10.koht, Kiltsikatel 16,5 koht (20).
Juhendaja õp. Kati Hiir

XXVIII SEB Maijooksu 7 km distantsil
Anu Reimann 745. (3133).

L-Viru kergejõustiku MV
Kaarel-Andres Kelgo kuulitõukes I koht, kõrgushüppes II koht,
Robin Baiduža kuulitõukes 5. koht, kettaheites 5.koht.

Treener õp. Helis Manninen

L-Viru koolide neljavõistluses
Janely Miadzielec III koht,
Siret Aleksa 13.koht,
Eliise Kivistu 14.koht
 ja
Lilli-Ly Hiielaid 18.koht.
Nooremate tüdrukute vanuseklassis koolile võistkondlik III koht.
Birgit Miadzielec 6.koht,
Urmeko Andres Aal 4.koht,
Urmas Andero Aal 17.koht,
Rando Seimar 18.koht,
Robin Baiduža 5.koht,
Kaarel-Andres Kelgo 6.koht.

Treener õp. Helis Manninen

Virtuaalsele käsitöönäitusele 2015 “Sõbralt sõbrale” esitati
1.klassi ühistöö taskutega seinavaip –
Marleen Hummal, Romet Kajuste, Martti Luik, Marten Vaher,
2.klassi ühistöö taskutega seinavaip – Lupe Topkin, Rander Möldre, Lauri Pent,
fantaasialoomad – Marten Vaher, Lupe Topkin, Rander Möldre, Lauri Pent,
Urmas Andero Aal, Kristi Arumäe, Romet Belov, Maikel Danilov, Eliise Kivistu, Crystal-Speli Lõhmus, Janek Miadzielec, Reneli Nugis, Amanda Syla,
pildiraam – Kristi Arumäe,
lahttasku – Urmas Andero Aal, Kristi Arumäe, Romet Belov, Eliise Kivistu, Crystal-Speli Lõhmus, Janek Miadzielec, Reneli Nugis, Amanda Syla,
klaasalus – Siret Aleksa, Marleen Danilov, Kerli Kelgu,
metalli kohrutamine – Eleri Aleksa, Liisbed Augervald, Kristjan Baiduža,
Brigitta Luik, Bronek Miadzielec, Tauri Pent,
alus – Liisbed Augervald, Maik Danilov, Siim Hiielaid,
kann – Kristjan Baiduža, Brigitta Luik, Maris Möldre, Kevin Tobreluts,
kell – Kristjan Baiduža, Kevin Tobreluts.
Juhendajad õp. Katrin Topkin, õp.Merje Leemets ja õp.Egon Leemets
Esitatud töid saab vaadata virtuaalnäituse kodulehel.

1.+2.klassi loodusloopäeval Sõmerul osalesid
Marleen Hummal, Romet Kajuste, Lupe Topkin ja Rander Möldre.
Juhendas õp. Marje Kert

Vallimäe Karikal võitis Eliise Kivistu 9.koha (76),
osalesid Lilli-Ly Hiielaid, Amanda Syla, Siret Aleksa, Rando Seimar,
Urmas Andero Aal, Rander Möldre, Romet Belov, Janek Miadzielec 
ja
Tarvo Seimar
.
Võistkondlik II koht.
Treener õp. Helis Manninen

9.klassi õpilased Anu Reimann ja Kevin Tobreluts esinesid
Tartu Loodusmaja õpilaskonverentsil ettekandega “Vesi – iga piisk loeb”.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Kiltsi laululinnud –
Janely Miadzielec, Birgit Miadzielec, Maria Meidla, Eneli Mägi ja Brigitta Luik –
esinesid üleeestilisel väikekoolide muusikafestivalil Lehtses.
Juhendaja õp. Rene Põllumaa

Maakondlikul linnuviktoriinil saavutasid
Janely Miadzielec ja Merette Möldre 4.koha,
osalesid Siret Aleksa ja Kerli Kelgu
.
Juhendaja õp. Kati Hiir

V-Maarja vall Lurichi jooksus saavutas 8.-9.klassi võistkond –
Brigitta Luik, Eneli Mägi, Maris Möldre, Anu Reimann, Kristjan Baiduža,
Steven Kudi, Bronek Miadzielec ja Kevin Tobreluts –
II koha.

Inimeseõpetuse olümpiaadi maakondlikus voorus osalesid
Merette Möldre ja Kadri Reimann.
Juhendas õp. Liisu Tähe.

Maakondlikul 5.-6.klasside emakeele olümpiaadil osalesid
Urmeko Andres Aal, Janely Miadzielec ja Merette Möldre.
Juhendas õp. Mari-Vivian Laht

Maakondlikul 3.klassi õpioskusteolümpiaadil osalesid
Eliise Kivistu ja Reneli Nugis.
Juhendas õp. Sandra Paju

Väike-Maarja valla lastelauluvõistlusel saavutasid oma vanusegrupis
Janely Miadzielec II koha,
Birgit Miazielec III koha.

Osalesid Janek Miadzielec ja Amanda Syla.
Juhendaja õp. Rene Põllumaa

V-Maarja raamatukogu muinasjuttude illustreerimise võistlusel saavutasid
1.-2.klassi arvestuses Rander Möldre I koha,
Marten Vaher II koha,
Martti Luik ja Romet Kajuste jagasid III kohta,
3.-4.klassi arvestuses Eliise Kivistu I koha,
Kristi Arumäe II koha,
Janek Miadzielec III koha.
Osalesid
Marleen Hummal, Lauri Pent, Lupe Topkin, Urmas Andero Aal, Romet Belov, Maikel Danilov, Crystal-Speli Lõhmus, Reneli Nugis ja Amanda Syla.
Juhendaja õp. Katrin Topkin

6.klassi õpilased Kaarel-Andres Kelgo, Aime-Pille Luik, Maria Meidla,
Janely
 Miadzielec ja Merette Möldre osalesid HITSA projektis “Lahe asi” ning
kirjutasid admiral Krusensterni blogi.
Juhendaja õp. Kati Hiir

V-Maarja rahva- ja muinasjuttude pajatamise võistlusel saavutas
5.-6.klassi arvestuses Janely Miadzielec II koha,
Kerli Kelgu eripreemia ja
7.-9.klassi arvestuses Eleri Aleksa eripreemia.
Juhendaja õp.Mari-Vivian Laht

V-Maarja valla algklasside luulevõistlusel saavutasid oma klassi arvestuses
Reneli Nugis III koha,
Darja Borisova II koha.

Osalesid Marleen Hummal, Romet Kajuste, Lauri Pent, Lupe Topkin,
Kristi Arumäe,
 Lilli-Ly Hiielaid.
Juhendasid õp. Sandra Paju, õp.Marje Kert ja õp.Ene Kruve

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Marleen Hummal Romet Kajuste
2.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
3.klassis Kristi Arumäe Reneli Nugis
Crystal-Speli Lõhmus
6.klassis Merette Möldre
7.klass Karl-Silver Kööp
Hindele “4” ja “5” õppisid:
2.klass Lauri Pent
3. klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Eliise Kivistu Yaroslav Steptchenkov
6.klass Janely Miadzielec
7.klassis Joosep Joor Kadri Reimann
8.klassis Eleri Aleksa Relika Belova
9.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Maris Möldre

Lääne-Viru talvistel mitmevõistlustel saavutasid oma vanusegrupis
Urmas Andero Aal Imitmevõistlusel (60 m jooks, kaugushüpe) 884 p III koha ja
Urmeko Andres Aal mitmevõistlusel (60 m tõkkejooks, kuulitõuge, kõrgushüpe) 1491 p III koha,
Lilli-Ly Hiielaid II mitmevõistlusel 1382 p 5.koha,
Kaarel-Andres Kelgo II mitmevõistlusel 2000 p III koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

Viktoriinisarja “Roheline Maakond” III voorus jagasid võistkonnad
Kiltsikad (Robin Baiduža, Joosep Joor) ja
Virmalised (Brigitta Luik, Maris Möldre ja Eneli Mägi) 13.kohta.Juhendaja õp. Kati Hiir

Maakondlikul füüsika olümpiaadil saavutas Kevin Tobreluts 7.koha.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Paide Ühisgümnaasiumi kodu-uurimistööde võistlusele “Käbi ei kuku kännust kaugele” esitati
Eliise KivistuCrystal-Speli Lõhmuse ja Reneli Nugise tööd.

Väike-Maarja valla MV suusatamises saavutasid oma vanuseklassis
Eliise Kivistu III koha,
Rander Möldre 5.koha,
Merette Möldre I koha,
Kadri Reimann II koha,
Maris Möldre II koha,
Anu Reimann I koha,
Kevin Tobreluts I koha.

Treenerid Maris Kaarjärv ja õp. Helis Manninen

L-Viru võistlusel “Nuputa” saavutasid
5.-6.klassi võistkond – Urmeko Andres Aal, Janely Miadzielec ja Merette Möldre – 12. koha ja 7.klassi võistkond – Robin Baiduža, Joosep Joor ja Kadri Reimann – 10.koha.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Viktoriinisarja “Roheline Maakond” II voorus saavutas
võistkond Kiltsikad (Robin Baiduža, Joosep Joor) 15,5.koha ja
Virmalised (Brigitta Luik, Maris Möldre ja Eneli Mägi) 20.koha.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Tartu maratoni 31 km distantsil saavutas Anu Reimann üldarvestuses 260. koha (1182) ja
naiste arvestuses 40.koha (464).
Treener Maris Kaarjärv

Tamsalu Suusatalv 2015 koondtulemused oma vanusegrupis Anu Reimann II koha,
Eliise Kivistu 6.koha,
Merette Möldre 11.koha,
Kadri Reimann 5.koha,
Kevin Tobreluts III koha.
Treener Maris Kaarjärv

Tamsalu Suusatalv 2015 IV etapil saavutasid oma vanusegrupis Eliise Kivistu 7.koha,
Merette Möldre 10.koha,
Kevin Tobreluts III koha.
Treener Maris Kaarjärv

Lääne-Viru noorte talvisel kergejõustiku MV “D”vanuseklassile saavutasid
Eliise Kivistu 60 m jooksus 21. (37), kaugushüppes 14. (35), kuulutõukes 21. (22) ja kõrgushüppes 9.koha (18),
Amanda Syla 60 m jooksus 15. (37), kuulitõukes 16. (22) ja kõrgushüppes 17,-18. koha (18),
Urmas Andero Aal kaugushüppes 13. (17), kuulitõukes 9. (14) ja 60 m jooksus 16.koha (20).
Treener Helis Manninen

Matemaatika maakondlikul olümpiaadil saavutas Urmeko Andres Aal 27.-30.koha (43.),
Merette Möldre 25.-26.koha (33.),
Janely Miadzielec 30.-31.koha (33.),
Robin Baiduža 20.-21.koha 
(25.),
Eleri Aleksa 22.koha 
(30.),
Brigitta Luik 14.-17. koha (24.) ja
Kevin Tobreluts 19.koha (24.).
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Riikliku etluskonkursi maakonna voorus osalesid
Janely MiadzielecMaria Meidla ja Birgit Miadzielec.
Juhendaja õp. Mari-Vivian Laht

Bioloogia maakondlikul olümpiaadil saavutas Merette Möldre III koha (15.),
Eneli Mägi 9. koha (23.),
Maris Möldre 18. koha (23.),
Eleri Aleksa 20. koha (23.) ja
Joosep Joor 25. koha (28).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Teaduslahingus võistkond – Brigitta Luik, Eneli Mägi, Kristjan Baiduža – 6.kohal (10.).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Keemia maakondlikul olümpiaadil saavutas Eleri Aleksa 17.koha (39.) ja
Brigitta Luik 16.-17. koha (21.).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Viktoriinisarja “Roheline Maakond” I voorus saavutas
võistkond Kiltsikad (Robin Baiduža, Joosep Joor, Karl-Silver Kööp) 11.koha ja
Virmalised (Brigitta Luik, Maris Möldre ja Eneli Mägi) 12.koha (20).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Tamsalu Suusatalv 2015 paarissprindis saavutasid oma vanuseklassis
Eliise Kivistu ja Karolina Kull III koha,
Merette Möldre ja Kadri Reimann 6.koha,
Anu Reimann ja Maris Õispuu I koha.
Treener Maris Kaarjärv

Lääne-Viru noorte talvisel kergejõustiku MV “C”vanuseklassile saavutasid
Siret Aleksa 60 m jooksus 8. ja kaugushüppes 9.koha,
Janely Miadzielec 60 m jooksus 11.koha,
Merette Möldre
 kuultõukes 5.koha,
Urmeko Andres Aal 60 m jooksus 11., kaugushüppes 11., kuulitõukes II ja kõrgushüppes 6.-7.koha,
Kaarel-Andres Kelgo 60 m jooksus 5., kuulitõukes III ja kõrgushüppes III koha.
Treener õp. Helis Manninen

Tamsalu Suusatalv 2015 II etapil saavutasid oma vanusegrupis Anu Reimann II koha,
Eliise Kivistu 6.koha,
Merette Möldre 5.koha,
Kadri Reimann 6.koha,
Kevin Tobreluts I koha.
Treener Maris Kaarjärv

Tamsalu Suusatalv 2015 I etapil saavutasid oma vanusegrupis Kadri Reimann II koha,
Anu Reimann II koha,
Eliise Kivistu 5.koha,
Kevin Tobreluts III koha.
Treener Maris Kaarjärv

Matemaatika lahtistel võistlustel Tartus saavutasid Brigitta Luik 60. ja
Kevin Tobreluts 64.koha. Osalejaid oli 119.
Juhendas õp. Tanel Kümnik

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Marleen Hummal Romet Kajuste
2.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
3.klassis Eliise Kivistu Reneli Nugis
6.klassis Merette Möldre
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klass Marten Vaher
3. klassis Urmas Andero Aal Kristi Arumäe
Romet Belov Crystal-Speli Lõhmus
Yaroslav Steptchenkov
4. klassis Darja Borisova
7.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
8.klassis Eleri Aleksa Relika Belova
9.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Anu Reimann
Kevin Tobreluts

Geograafia olümpiaadi maakondlikus voorus osalesid Brigitta Luik, Kadri Reimann ja Karl-Silver Kööp.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Lääne-Viru MV klassikalises maadluses saavutas Eleri Aleksa II koha.
Treener Lembit Kalter

Füüsika lahtistel võistlustel saavutas Brigitta Luik 9.klassi arvestuses 38. koha (78), üldarvestuses 110. koha (205).
Juhendaja õp.Tanel Kümnik

TV-10 olümpiastarti L-Viru eelvoorus saavutasid tihedas kokurentsis Urmeko Andres Aal kuulitõukes 4.koha (27) ja
Robin Baiduža 60 m jooksus 5.koha (17).
Juhendaja õp.Helis Manninen

“Eesti Pagari” võistlusel Perenaise riimid ritta! osalesid 6.klassi õpilased Kaarel-Andres Kelgo, Aime-Pille Luik, Maria Meidla, Janely Miadzielec ja Merette Möldre.
Juhendasid õp. Liisu Tähe ja õp. Mari-Vivian Laht

Lääne-Virumaa etluskonkursil “Koidulauliku valguses” osales Maria Meidla.
Juhendas õp. Mari-Vivian Laht

V-Maarja lahtistel kergejõustiku võistlustel saavutas oma vanusegrupis
Kaarel-Andres Kelgo kuulitõukes ja kõrgushüppes I koha, 60 m jooksus II koha,
Urmeko Andres Aal 60 m jooksus 4.koha, kuulitõukes ja kõrgushüppes 5.koha,
Merette Möldre kuulitõukes 4.koha,
Eliise Kivistu kõrgushüppes 4.-5.koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

XII Reinpauli maastikujooksul saavutasid 2,5 km distantsil Kadri Reimann I koha,
Rander Möldre 5.koha ja
5 km distantsil Anu Reimann 8.koha.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Marleen Hummal Romet Kajuste
2.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
3.klassis Kristi Arumäe Romet Belov
Eliise Kivistu Crystal-Speli Lõhmus
Reneli Nugis
6.klassis Merette Möldre
7.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klass Martti Luik Marten Vaher
2.klassis Lauri Pent
3. klassis Urmas Andero Aal Amanda Syla
4. klassis Darja Borisova
6.klass Janely Miadzielec
7.klassis Joosep Joor
8.klassis Eleri Aleksa Relika Belova
9.klassis Brigitta Luik Eneli Mägi
Anu Reimann Kevin Tobreluts

Eduard Leppiku 90.sünniaastapäeva võistlusmatkal saavutas
9.klassi võistkond Harakad –
Eneli Mägi, Maris Möldre, Brigitta Luik, Anu Reimann, Kristjan Baiduža 
ja Kevin Tobreluts – II koha,
7.klassi võistkond Punane koer – Kadri Reimann, Birgit Miadzielec, Joosep Joor, Robin Baiduža  ja Karl-Silver Kööp  – 5.koha.
Klassijuhatajad õp.Kati Hiir ja õp. Tanel Kümnik

Lääne-Viru algklasside kergejõustikuvõistlustel
1.-3.klassi tüdrukute arvestuses kaugushüppes Eliise Kivistu 4.koht,
60 m jooksus Amanda Syla 5.koht,
palliviskes Amanda Syla 6.koht,
400 m jooksus Eliise Kivistu 6.koht,
poiste arvestuses kaugushüppes Urmas Andero Aal 6.koht,
Romet Belov 10.koht,
400 m jooksus Urmas Andero Aal 5.koht,
4.-5.klassi poiste arvestuses kaugushüppes Urmeko Andres Aal 3.koht,
palliviskes Urmeko Andres Aal 4.koht.
Kooli esindasid veel Kerli Kelgu, Lilli-Ly Hiielaid, Maikel Danilov,
Rando Seimar ja Janek Miadzielec.
Juhendas õp. Helis Manninen

2013-2014

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1.klass Lupe Topkin
2. klass Kristi Arumäe
5. klass Merette Möldre
6. klass Joosep Joor
7. klass Liisbed Augervald
8.klass Kristjan Baiduža
9.klass Minna Joor

 

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
2.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
6.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
9.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Robin Hiiesalu Lauri Pent
2. klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Amanda Syla
3. klassis Darja Borisova Marcus Rasmus Nikker
4.klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Joosep Joor
7.klassis Relika Belova
8.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Maris Möldre
Kevin Tobreluts

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Lupe Topkin
2.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
6.klassis Kadri Reimann
9.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Rander Möldre Lauri Pent
2. klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Amanda Syla
3.klassis Darja Borisova Marcus Rasmus Nikker
4. klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
7.klassis Relika Belova
8.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Anu Reimann
Kevin Tobreluts

L-Virumaa noorte 2014.a. MV kergejõustikus saavutas 100 m jooksus Kristjan Baiduža 6.koha (14),
1500 m jooksus Siim Hiielaid 4.koha,
kaugushüppes Robin Baiduža 9.koha(18),
odaviskes Kristjan Baiduža II koha, Bronek Miadzielec III koha (10),
kuulitõukes Robin Baiduža III koha (15),
800 m jooksus Anu Reimann 5.koha,
600 m jooksus Birgit Miadzielec 5.koha,
kettaheites Minna Joor 5.,
Marissabell Miadzielec 6. ja
Anu Reimann 8.koha (9),
kuulitõukes Minna Joor 5.koha (11),
palliviskes Birgit Miadzielec 11.koha.
Põhikoolide üldjärjestuses Kiltsi Põhikool I kohal.
Juhendaja õp. Helis Manninen

  1. Vallimäe karika C- ja D-klassi murdmaajooksu MV saavutas 500 m jooksus Janely Miadzielec17.,
    Lilli-Ly Hiielaid 43. ja
    Eliise Kivistu55.koha (64),
    Birgit Miadzielec 15.koha (74),
    Minna Joor 5.koha (11),
    Urmas Andero Aal 57.,
    Rando Seimar 60.,
    Rander Möldre 64.koha (83),
    Robin Baiduža 7.koha (91),
    1000 m jooksus Tarvo Seimar 17.,
    Siim Hiielaid 
    22.,
    Ants Markson 23. ja
    Joosep Joor 27. koha (27).
    Juhendaja õp. Helis Manninen

Maakondlikus keemiaviktoriinis saavutas 9.klassi võistkond – Minna Joor, Marissabell Miadzielec, Reelika Vinogradov – 4.koha ning
8.klassi võistkond – Brigitta Luik, Eneli Mägi, Maris Möldre – 7.koha.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Maakondlikul algklasside looduspäeval Tapal osalesid Lupe Topkin, Lauri Pent, Eliise Kivistu ja Reneli Nugis.
Tänan lapsevanem Kaie Kivistut koolile osutatud abi eest.
Juhendaja õp.Ene Kruve

Matemaatikavõistluse Känguru pre-ekolieridest parim Urmas Andero Aal 2279 (3976),
osalesid Reneli Nugis, Kristi Arumäe, Lupe Topkin, Rander Möldre;
ekolieridest parim Darja Borisova 3584 (4576),
osales Urmeko Andres Aal;
benjaminidest parim Karl-Silver Kööp 909 (3994),
osalesid Kadri ReimannJoosep Joor, Janely Miadzielec, Merette Möldre, Robin Baiduža;
kadettidest parim Kevin Tobreluts 565 (3054),
osalesid Brigitta Luik, Maris Möldre, Siim Hiielaid, Anu Reimann;
juunioridest parim Minna Joor 569 (2040),
osalesid Reelika Vinogradov ja Marissabel Miadzielec.
Juhendajad õp. Ene Kruve, õp. Marje Kert, õp. Tanel Kümnik

Metsaviktoriini parimad vastajad Brigitta Luik, Annika Midt, Minna Joor, Marissabel Miadzielec, Janely Miadzielec, Birgit Miadzielec, Jarmo Karon, Reelika Vinogradov, Merette Möldre, Ants Markson, Kadri Reimann, Kristjan Baiduža, Margot Kõbu, Eneli Mägi, Robin Baiduža, Maris Möldre, Karl-Silver Kööp, Anu Reimann, Kevin Tobreluts ja Joosep Joor.
Juhendaja õp. Kati Hiir

  1. Vallimäe Karika C ja D klassi krossijooksus Robin Baiduža 7.koht(91).
    Poiste D klassi 500 m jooksus osalesid vanemate poistega Urmas Andro Aal,
    Rando Seimar60.,
    Rander Möldre
     64.(83),
    Poiste B klassi 500 m jooksus Tarvo Seimar 17.,
    osalesid Siim HiielaidAnts Markson ja Joosep Joor (27),
    tüdrukute C klassi 500 m jooksus Birgit Miadzielec 15. koht (74),
    tüdrukute D klassi 500 m jooksus Janely Miadzielec 17.koht,
    Lilli-Ly Hiielaid 43.,
    Eliise Kivistu 55. (64),
    tüdrukute A klassi 500 m jooksus Minna Joor 5.koht (11).
    Põhikoolide arvestuses võistkondlik III koht.
    Juhendaja õp. Halis Manninen

Maakondlikul linnuviktoriinil saavutasid Merette Möldre ja Kadri Reimann 4.koha,
Karl-Silver Kööp ja Joosep Joor 8.koha,
Robin Baiduža ja Kaarel-Andrers Kelgo 9.koha (19).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Väike-Maarja valla Lurichi jooksul saavutas 8.-9.klassi võistkond Eneli Mägi, Anu Reimann, Minna Joor, Reelika Vinogradov, Kristjan Baiduža, Steven Kudi, Kevin Tobreluts ja Kuldar Augervald 4.koha.
Organisaatorid Anu ja Reet Reimann

Rohelise Maakonna õpilasviktoriini V etapil saavutas võistkond Punarind (Minna Joor, Brigitta Luik, Reelika VinogradovI koha,
KOKKUVÕTTES II KOHT.
Satelliidid (Eneli Mägi, Anu Reimann, Kevin Tobreluts) 14. koha (23).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Väike-Maarja valla lauluvõistlusel Popp Tipp Popp Täpp valiti oma vanusegrupis parimaks Birgit Miadzielec.
Žürii poolt märgiti ära Janely Miadzielec ja Marcus Rasmus Nikker.
Juhendaja õp. Rene Põllumaa

Väike-Maarja valla rahvajuttude pajatamise konkursil saavutas Brigitta Luik parima kodukohaloo eripreemia.
Osalesid Maria Meidla ja Steven Kudi.
Juhendaja õp. Mari-Vivian Laht

Kooliteatrite riigifestivali Lääne-Virumaa eelvoorus saavutas Janely Miadzielec parima näitleja eripreemia.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Loodusainete olümpiaadil saavutas Brigitta Luik 19.koha (33).
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp.Tanel Kümnik

Lääne-Virumaa1. ja 2. klassi talviste kergejõustiku MV osalesid
Kristi Arumäe, Eliise Kivistu, Amanda Syla, Urmas Andero Aal, Janek Miadzielec ja Rander Möldre.
Eliise Kivistu 
saavutas kõrgushüppes 4.-6.koha, kaugushüppes 10.koha (27).
Treener õp. helis Manninen

Väike-Maarja valla algklasside luulekonkursil valiti oma vanusegrupis kolme parima hulka Reneli NugisMarcus Rasmus Nikker ja Urmeko Andres Aal. Juhendajad õp. Ene Kruve ja õp. Marje Kert

Inglisekeelses rahvusvahelises viktoriinis “Noored Euroopa metsades” võistkond Kiltsi (Eneli Mägi, Maris Möldre, Anu Reimann) 38.kohal, 17. tulemus, võistkond Punarind (Minna Joor, Brigitta Luik, Reelika Vinogradov) 25.tulemus, võistkond Satelliidid (Kristjan Baiduža, Jarmo Karon, Kevin Tobreluts) 27.tulemus. Osales 206 võistkonda.
Juhendaja õp. Kati Hiir

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
2.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
6.klass Karl-Silver Kööp
9.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klass Lauri Pent
2.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Crystal-Speli Lõhmus Amanda Syla
3. klassis Darja Borisova Marcus Rasmus Nikker
4. klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Joosep Joor Kadri Reimann
8.klassis Brigitta Luik Maris Möldre
Eneli Mägi Anu Reimann
Kevin Tobreluts
9.klassis Reelika Vinogradov

Rohelise Maakonna õpilasviktoriini IV etapil saavutas võistkond Punarind (Minna Joor, Brigitta Luik, Reelika Vinogradov) 8.koha, Satelliidid (Eneli Mägi, Anu Reimann, Kevin Tobreluts) 19. koha (23).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Füüsika aineolümpiaadil saavutas 8.klassi arvestuses Kevin Tobreluts 7.koha ja
Brigitta Luik 9.koha (17),
9.klasssi arvestuses Reelika Vinogradov 10.koha (15).
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Lupe Topkin ja Eliise Kivistu pälvisid osalemisega joonistusvõistlusel “Head Eesti asjad” EV presidendi Toomas Hendrik Ilvese tänukirja.
Juhendaja õp. Katrin Topkin

Lääne-Virumaa D vanuseklassi talvistel kergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid Janely Miadzielec 60 m jooksus 9. (15), kaugushüppes 6. (15) ja kuulitõukes 8. (11) koha,
Darja Borisova kuulitõukes 9. (14), kõrgushüppes 11. (16) ja kaugushüppes 20. (24) koha,
Lilli-Ly Hiielaid kõrgushüppes 7. (16), kuulitõukes 7. (14) ja kaugushüppes 17. (24) koha,
Urmeko Andres Aal kaugushüppes III (15), 60 m jooksus 4. (16), kõrgushüppes 4. (12) ja kuulitõukes 5. (16) koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

Ajaloo maakondlikul olümpiaadil esindasid kooli 6.klassi õpilased Kadri ReimannJoosep Joor ja Karl-Silver Kööp.
Juhendaja õp. Liisu Tähe

Sõbralikuma tüdruku 2014 tiitli võitsid Reneli Nugis ja Minna Joor,
sõbralikumaks poisiks 2014 valiti Romet Belov ja Kevin Tobreluts,
sõbralikumaks õpetajaks valiti õp. Kati Hiir.

Reelika Vinogradov ja Birgit Miadzielec esindasid kooli Lääne-Viru õpilasetlejate konkursil.
Juhendaja õp. kati Hiir

Bioloogia maakondlikul olümpiaadil 9.kl. arvestuses Minna Joor I koht (21), 8.kl. arvestuses Maris Möldre16.koht (34).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Rohelise Maakonna viktoriinisarja III etapil meie võistkond “Punarind” (Minna Joor, Reelika Vinogradov, Brigitta LuikI kohal, võistkond “Satelliidid” (Eneli Mägi, Anu Reimann, Kevin Tobreluts)
7.kohal (võistkondi 20).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Matemaatika maakondlikul olümpiaadil saavutas
Merette Möldre 14.tulemuse (43 osalejat),
Kadri Reimann 10.tulemuse,
Robin Baiduža 15.tulemuse (35 osalejat),
Brigitta Luik 14.tulemuse,
Kevin Tobreluts 15.tulemuse (31 osalejat),
Minna Joor 8.tulemuse,
Reelika Vinogradov 8.tulemuse (21 osalejat).
Kooli esindasid ka Janely MiadzielecKarl-Silver Kööp ning Maris Möldre.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Lääne-Virumaa C-klassi talvistel MV kergejõustikus saavutasid
Robin Baiduža II koha 60m jooksus ja kuulitõukes, 4.koha kaugushüppes,
Merette Möldre 4.koha kuulitõukes ja
Kaarel Andres Kelgo 7.koha kõrgushüppes ning kuulitõukes.
Juhendaja õp. Helis Manninen

Rohelise Maakonna viktoriinisarja II etapil meie võistkond “Punarind”
(Minna Joor, Reelika Vinogradov, Brigitta Luik) Tamsalu Gümnaasiumi järel
23 võiskonna hulgas II kohal,
võistkond “Stelliidid” (Kristjan Baiduža, Anu Reimann, Kevin Tobreluts) 18.kohal.
Juhendaja õp. Kati Hiir

2010.aastal, looduskaitse juubeliaastal, hakati tunnustusena märkimisväärse tegevuse eest looduskaitses, välja andma looduskaitsemärki.
Noore looduskaitsja märgiga tunnustatakse noore, kuni 26-aastase aktiivse looduskaitsja tegevust. Märk antakse isikule, kes on eriliselt silma paistnud loodushoiu alal, saavutanud häid tulemusi loodushariduse konkursil või aidanud kaasa loodusteemalise ürituse korraldamisele. Aastas antakse välja kuni 30 noore looduskaitsja märki.
2013. aastal pälvis 26 noore looduskaitsja hulgas märgi ka meie kooli
9.klassi õpilane Minna Joor.

Pärandiaasta toimkonna poolt valiti Kiltsi Põhikool hõimurahvaste toitude valmistamise ja tutvustamise võistlusel kolme parima hulka. Auhinnaks soome-ugri hõimukalender 2014 ja etendus “Eesti rahvarõivas”.

Geograafia maakondlikul aineolümpiaadil 8.klassist Brigitta Luik 12.koht (22.) ja 9.klassist Minna Joor 13. koht (18.).
Juhendaja õp. Kati Hiir

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
2.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
9.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klass Robin Hiiesalu Lauri Pent
2.klassis Romet Belov
3. klassis Darja Borisova Marcus Rasmus Nikker
4. klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
8.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Maris Möldre
Anu Reimann Kevin Tobreluts
9.klassis Reelika Vinogradov

Informaatikaviktoriinis “Kobras” benjaminide vanuseklassis 2146 osaleja hulgas Jarmo Karon 76.kohal (6. tulemus),
Karl-Silver Kööp 82. kohal (6. tulemus),
Maik Danilov 340.kohal (10. tulemus),
Wan Ingar Ingeroinen 407.kohal (10. tulemus).
Juhendaja õp. Kati Hiir

Rohelise Maakonna viktoriinisarja I etapil meie võistkond “Punarind” (Minna Joor, Reelika Vinogradov, Brigitta Luik) 23 võiskonna hulgas 5.-6.kohal, võistkond “Stelliidid” (Eneli Mägi, Kristjan Baiduža, Kevin Tobreluts10.-12.kohal.
Juhendaja õp. Kati Hiir

8.detsembril osalesid Minna Joor, Marissabell Miadzielec
ning Reelika Vinogradov (kõik 9.klassist) matemaatika lahtistel võistlustel Tartus.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

30.novembril osalesid Brigitta Luik (8.klass), Minna Joor, Marissabell Miadzielec
ning Reelika Vinogradov (kõik 9.klassist) füüsika lahtistel võistlustel Tartus.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

28.novembril osalesid Merette Möldre (5.klass),
Jarmo Karon (8.klass)
 ja
Kevin Tobreluts (8.klass) informaatika aineolümpiaadil.
Juhendaja õp. Kati Hiir

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Rander Möldre Lupe Topkin
2.klassis Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
5.klassis Merette Möldre
6.klassis Karl-Silver Kööp Kadri Reimann
9.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klass Robin Hiiesalu Lauri Pent
2.klassis Urmas Andero Aal Kristi Arumäe
Romet Belov Eliise Kivistu
3. klassis Darja Borisova Marcus Rasmus Nikker
4. klassis Urmeko Andres Aal
6.klassis Joosep Joor
8.klassis Maie Belova Eneli Mägi
Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
9.klassis Reelika Vinogradov Marissabell Miadzielec

Lääne-Viru algklasside kergejõustikuvõistlustel saavutas
tüdrukute 400m jooksus Janely Miadzielec 4.koha (26),
poiste 60m jooksus Kaarel-Andres Kelgo III koha (28) ja
kaugushüppes Kaarel-Andres Kelgo 10.koha (27).
Osalesid Urmas Andero Aal, Romet Belov, Eliise Kivistu, Marleen Danilova ja
Merette Möldre.
Juhendas õp. Helis Manninen

2012-2013

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1.klass Reneli Nugis
3. klass Kerli Kelgu
4. klass Aime-Pille Luik
5. klass Birgit Miadzielec
6. klass Relika Belova
7. klass Brigitta Luik
8.klass Minna Joor

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
2.klassis Darja Borisova
4.klassis Merette Möldre
5.klassis Kadri Reimann
8.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
2. klassis Lilli-Ly Hiielaid Marcus Rasmus Nikker
3. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
5.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Robin Baiduža
7.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Eneli Mägi Anu Reimann
Maris Möldre Kevin Tobreluts
8.klassis Reelika Vinogradov

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
2.klassis Lilli-Ly Hiielaid Marcus Rasmus Nikker
4.klassis Merette Möldre
8.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
2. klassis Darja Borisova
3. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
5.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp Kadri Reimann
7.klassis Maie Belova Eneli Mägi
Maris Möldre Kevin Tobreluts
8.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Andra Arumäe

Lääne-Viru maakonna põhikoolide 2013 kergejõustiku 4-võistluses
Kiltsi Põhikooli võistkond I koht
(Bronek Miadzielec, Kristjan Baiduža, Nikolai Tšurbakov,
Wan Ingar Ingeroinen
),
individuaalselt Nikolai Tšurbakov II koht,
Kristjan Baiduža III koht,
Robin Baiduža III koht.
Osalesid Urmeko Andres Aal, Kaarel Andres Kelgo, Janely Miadzielec,
Birgit Miadzielec, Eneli Mägi, Maris Möldre.
Juhendaja õp. Helis Manninen

Lääne-Viru maakonna keemiaviktoriinil saavutas 8.klassi võistkond 
Minna Joor
Marissabell Miadzielec ja Reelika Vinogradov 4.koha.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Lääne-Viru maakonna viktoriinil “Roheline Maakond” saavutas üldkokkuvõttes
8.-9.klassi võistkond Minna JoorReelika Vinogradov ja Carl Zibo 4.koha (21),
7.klassi võistkond Brigitta LuikEneli Mägi ja Kevin Tobreluts 8.koha.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Üleriigilisel metsaviktoriinil saavutasid 70-st võimalikust punktist üle poolte
Urmeko Andres AalRelika BelovaMarleen Danilov,  Reelika Vinogradov,Margot KõbuMinna JoorAnu Reimann, Kerli Kelgu,
Tarvo SeimarMaris MöldreKuldar AugervaldJoosep JoorJarmo KaronKevin Tobreluts,Eneli Mägi, Brigitta LuikKadri Reimann, Ants MarksonSiim HiielaidBronek Midazielec, Kevin RohtsaluKristjan BaidužaKarl-Silver Kööp,
Tauri Pent ja Marissabell Miadzielec.
Juhendaja õp. Kati Hiir

Üleriigilisel matemaatikavõistlusel “Känguru”
ekoileritest (4222) parim Merette Möldre (1298), osales Urmeko Andres Aal,
benjaminidest (3796) parim Kadri Reimann (1700),
osalesid Robin Baiduža,Relika BelovaKarl- Silver KööpJoosep JoorSiim HiielaidTarvo Seimar,
kadettidest (2931) parim Brigitta Luik (839),
osalesid Minna JoorMaris Möldre,Kristjan BaidužaKevin TobrelutsAnu Reimann,
juunioridest (2185) parim Richard Lätt (356), osales Carl Zibo.
Juhendajad õp. Ene Kruve, õp. Marje Kert ja õp. Tanel Kümnik

Mõisakoolide teatrifestivalil Tõstamaal autasustati meie näitetrupist parim tüdruk poisi osas – Reelika Vinogradov ja trupi parim osatäitja tüdrukute osas – Marissabell Miadzielec.
Juhendaja õp. Kati Hiir

  1. Vallimäe Karikavõistlustel individuaalselt paremad PC klassi 500 m Wan Ingar Ingeroinen 8.koht,
    Robin Baiduža 20.koht (90),
    TA klassi 500 m Kita Kiisküla 6.koht(16),
    TD klassi 500 m Janely Miadzielec 9.koht(67).
    Osalesid Elisabeth Dooner, Birgit Miadzielec, Maris Möldre, Reelika Vinogradov, Minna Joor, Siim Hiielaid, Ants Markson, Joosep Joor, Tarvo Seimar, Richard Lätt.
    Võistkondlikult koolile 5.koht.
    Juhendaja õp. Helis Manninen

Väike-Maarja valla lauluvõistlusel Popp tipp Popp Täpp saavutasid oma vanusegrupis parima laulja auhinna Janely Miadzielec,
oma vanusegrupis parima laulja auhinna Birgit Miadzielec,
üldvõitja Popp Tipp Janely Miadzielec.
Väga hästi esinesid Kristi Arumäe, Janek Miadzielec, Marcus Rasmus Nikker, Urmeko Andres Aal, Reelika Vinogradov ja Marissabell Miadzielec.
Juhendaja õp. Rene Põllumaa

Lääne-Viru väikekoolide muusikapäeval Lehtses saavutasid väljapeetud esituse eest tänukirja meie “Laululinnud” koosseisus Janely Miadzielec, Maria Meidla, Birgit Miadzielec, Relika Belova, Maie Belova, Eneli Mägi, Brigitta Luik, Marissabell Miadzielec, Reelika Vinogradov ja Minna Joor.
Juhendaja õp. Rene Põllumaa

Loodusajakirjade viktoriinis Sagadi Looduskoolis saavutas 8.kl. arvestuses võistkond koosseisus Minna Joor, Reelika Vinogradov ja Brigitta Luik I koha. Juhendas õp. Kati Hiir

Maakondlikul 5. ja 6.klassi emakeele aineolümpiaadil osalesid
Kadri Reimann ja Margo Danilov
Juhendaja õp. Mari-Vivian Laht.

Lääne-Viru noorte mitmevõistluste talvistel meistrivõistlustel C ja D klassis saavutasid Janely Miadzielec4.koha,
Merette Möldre 6.koha;
Kaarel-Andres Kelgo III koha,
Joosep Joor III koha,
Robin Baiduža 4.koha;
Urmeko Andres Aal 4.koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

Väike-Maarja valla algklasside luulevõistlusel “Aastaring looduses” saavutas 1.klassi arvestuses Reneli Nugis II koha.
Juhendaja õp. Ene Kruve

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
2.klassis Darja Borisova
4.klassis Merette Möldre
5.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
8.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
2. klassis Lilli-Ly Hiielaid Marcus Rasmus Nikker
3. klassis Urmeko Andres Aal
5.klassis Joosep Joor
7.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Maris Möldre Kevin Tobreluts
8.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Andra Arumäe

Lääne-Viru koolinoorte murdmaasuusatamise MV parimad individuaalvõistlustes
tüdrukud B 3 km Anu Reimann II koht (21),
tüdrukud C 2 km Maris Möldre 4.koht (40),
tüdrukud D 2 km Kadri Reimann 6.,
Merette Möldre 7.koht (35),
poisid C 3 km Kristjan Baiduža 8. koht (39).
Tüdrukute B teatevõistluses võistkond
Anu Reimann, Minna Joor ja Reelika Vinogradov III koht.
Üldkokkuvõttes saavutas võistkond koosseisus
Merette Möldre, Birgit Miadzielec, Kadri Reimann, Maris Möldre,
Anu Reimann, Minna Joor, Reelika Vinogradov, Robin Baiduža, Joosep Joor,
Ants Markson, Wan Ingar Ingeroinen, Maik Danilov, Kristjan Baiduža
 ja
Kevin Tobreluts II koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

ETV Swedbanki noorte suusasarja koondarvestuses
saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 21.,
Merette Möldre 34.,
Kadri Reimann 23.,
Anu Reimann 26.,
Kristjan Baiduža 43.,
Kevin Tobreluts 43. koha.
Juhendaja treener Urmas Kullas

ETV Swedbanki noorte suusasarja VI etapil vabatehnika eraldistardis
saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 20.,
Kadri Reimann 19.,
Kristjan Baiduža 30.,
Anu Reimann 18. koha.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Tamsalu Suusatalv koondarvestuses saavutas
Anu Reimann 46.,
Maris Möldre
 55. ja
Kadri Reimann 79. koha (215).
Juhendaja treener Urmas Kullas

Tamsalu Suusatalv V etapil saavutas oma vanuseklassis
Kadri Reimann 4.,
Merette Möldre 
6.,
Anu Reimann 1.,
Kristjan Baiduža 5.,
Kevin Tobreluts 4. ja
Maris Möldre 3.koha.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Lääne-Virumaa MV kergejõustikus E vanuseklassis saavutas
Kristi Arumäe 40m jooksus 7. koha (13),
Lilli-Ly Hiielaid 40m jooksus 9.koha (21),
Eliise Kivistu kaugushüppes 4. (13) ja kõrgushüppes 4. (8) koha.
Juhendas õp. Helis Manninen

Mälumängu “Roheline maakond” IV etapil saavutas
8.-9.klassi võistkond – Minna Joor, Reelika Vinogradov ja Carl Zibo – I koha,
7.klassi võistkond 8.koha (20),
Juhendaja õp. Kati Hiir

Lääne-Viru talvistel D klassi meistrivõistlustel sisekergejõustikus saavutas
Kaarel-Andres Kelgo 60 m jooksus 5. (13), kõrgushüppes 5. (12) ja
kuulitõukes 5. (14) koha,
Urmeko Andres Aal kaugushüppes 5. (9) koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen.

Väike-Maarja valla meistrivõistlustel suusatamises saavutasid oma vanuseklassis
Kadri Reimann I koha,
Merette Möldre II koha,
Maris Möldre I koha,
Anu Reimann I koha,
Robin Baiduža I koha,
Kristjan Baiduža II koha,
Kevin Tobreluts I koha.

Treener Urmas Kullas.

Tamsalu Suusatalv IV etapil saavutas oma vanuseklassis
Kadri Reimann 8.,
Merette Möldre 
11.,
Maris Möldre 3.koha.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Maakondlikul ühiskonnaõpetuse aineolümpiaadil saavutas
9.klassi arvestuses Carl Zibo 18. koha (44).
Juhendaja õp. Liisu Tähe.

Lääne-Viru algklasside esivõistlustele murdmaasuusatamises saavutas võistkond
Eliise Kivistu, Urmas Andero Aal, Darja Borisova, Urmeko Andres Aal,
Merette Möldre, Birgit Miadzielec, Kadri Reimann, Robin Baiduža,
Joosep Joor 
ja Ants Markson III koha (8).
Individuaalselt Kadri Reimann 5.,
Merette Möldre 8 (62).,
Robin Baiduža 14.,
Ants Markson 17.
Juhendaja õp. Helis Manninen.

Tartu Maratoni lühirajal 31 km saavutas
Maris Möldre 416. koha (1807).
Juhendaja treener Urmas Kullas.

Maakondlikul Nuputa võistlusel osalesid
5.-6.klassist Relika Belova, Siim Hiielaid, Karl-Silver Kööp, Joosep Joor ja
7.klassist Maris Möldre, Brigitta Luik ning Kevin Tobreluts.
Juhendaja õpetaja Tanel Kümnik

Maakondlikul bioloogia aineolümpiaadil saavutas
7.klassi arvestuses Kevin Tobreluts 14.koha,
Brigitta Luik 16. koha (36),
8. klassi arvestuses Minna Joor II koha (17),
9.klassi arvestuses Richard Lätt 21.koha,
Carl Zibo 
23. koha (32).
Juhendaja õp. Kati Hiir ja õp. Mall Võhandu.

  1. Tamsalu-Neeruti maratonil 25 km sõidus saavutas
    Anu Reimann,
    Maris Möldre 122.,
    Kadri Reimann158. (200) koha.
    Juhendaja treener Urmas Kullas

Mälumängu “Roheline maakond” III etapil saavutas
8.-9.klassi võistkond – Minna Joor, Reelika Vinogradov ja Carl Zibo – II koha,,
7.klassi võistkond 14. koha (21).
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp. Liisu Tähe

Tamsalu Suusatalv III etapil saavutas oma vanuseklassis
Anu Reimann 3.,
Merette Möldre 7.,
Kadri Reimann 3.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Maakondlikul füüsika aineolümpiaadil saavutas
9. klassi arvestuses Richard Lätt II-III koha (18),
8.klassi arvestuses Reelika Vinogradov 6.koha (17).
Juhendaja õp. Tanel Kümnik.

ETV Swedbanki noorte suusasarja III etapil vabatehnika sprindis
saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 18.,
Merette Möldre 21.,
Kadri Reimann 19.,
Kristjan Baiduža 27.,
Kevin Tobreluts 30.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Üleriigilisel füüsikaviktoriinil “Kajakas” saavutas 8.klassi arvestuses
Reelika Vinogradov 13.koha (71).
Osalesid Marissabell Miadzielec, Minna Joor, Richard Lätt ja Carl Zibo.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

ETV Swedbanki noorte suusasarja I etapil vabatehnika eraldistardis
saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 18.,
Merette Möldre 32.,
Kadri Reimann 20.,
Kristjan Baiduža 36.,
Kevin Tobreluts 33.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Maakondlikul matemaatika aineolümpiaadil saavutas
4. klassi arvestuses Merette Möldre 14.tulemuse  (54),
5.klassi arvestuses Karl-Silver Kööp 14.tulemuse,
Kadri Reimann 19.tulemuse,
Joosep Joor ja Robin Baiduža 20.tulemuse (46),
7.klassi arvestuses Brigitta Luik 10.tulemuse,
Kevin Tobreluts 16.tulemuse(31),
8.klassi arvestuses Minna Joor 7.tulemuse,
Reelika Vinogradov 16.tulemuse (23),
9.klassi arvestuses Richard Lätt 4.tulemuse (29).
Juhendajad õpetaja Marje Kert ja õpetaja Tanel Kümnik.

Maakondlikul keemia aineolümpiaadil saavutas
8. klassi arvestuses Minna Joor 14.koha (26),
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Tamsalu Suusatalv II etapil saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 4.,
Anu Reimann 3.,
Merette Möldre 15.,
Kadri Reimann 18.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Tamsalu Suusatalv I etapil saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 4.,
Anu Reimann 3.,
Merette Möldre 7.,
Kadri Reimann 8.
Juhendaja treener Urmas Kullas

ETV Swedbanki noorte suusasarja II etapil klassikatehnika eraldistardis
saavutas oma vanuseklassis
Maris Möldre 14.,
Merette Möldre 36.,
Kadri Reimann 22.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Mälumängu “Roheline maakond” II etapil saavutas
7.klassi võistkond – Brigitta Luik ja Eneli Mägi – 5.koha (24).
8.-9.klassi võistkond – Minna Joor, Reelika Vinogradov ja Carl Zibo – 9.koha.
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp. Liisu Tähe

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Reneli Nugis
2.klassis Darja Borisova
4.klassis Merette Möldre
5.klassis Kadri Reimann
8.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Crystal-Speli Lõhmus
2. klassis Marcus Rasmus Nikker
3. klassis Urmeko Andres Aal
5.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
7.klassis Eneli Mägi Maris Möldre
Kevin Tobreluts
8.klassis Reelika Vinogradov

Mälumängu “Roheline maakond” I etapil saavutas
8.-9.klassi võistkond – Minna Joor, Reelika Vinogradov ja Carl Zibo – 4.koha,
7.klassi võistkond – Brigitta Luik, Eneli Mägi ja Kevin Tobreluts – 6.koha (26).
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp. Liisu Tähe

Maakondlikul geograafia aineolümpiaadil saavutas
8. klassi arvestuses Minna Joor 6.koha (18),
osalesid Reelika Vinogradov ja Brigitta Luik.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Kodanikupäeva veebiviktoriinis saavutas
Minna Joor maakonnas I koha, üleriigiliselt 8.koha,
Richard Lätt ja Carl Zibo maakondlikult 5.koha ja
Kita Kiisküla maakondlikult 10.koha.
Juhendaja õp. Liisu Tähe.

Virumaa matemaatikavõistlusel esindasid kooli
Minna Joor, Reelika Vinogradov, Richard Lätt ja Carl Zibo.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik.

Maakondlikul vene keele päeval esindasid edukalt kooli
Minna Joor, Reelika Vinogradov, Richard Lätt ja Carl Zibo.
Juhendaja õp. Siret Stoltsen.

Riiklikus informaatikaalases e-viktoriinis Kobras osalesid edukalt
benjaminide vanuseklassis (6.-8.kl.)
Siim Hiielaid 254.,
Kristjan Baiduža 410.,
Kevin Rohtsalu 456. ja
Bronek Miadzielec 514. koht (1147),
juunioride vanuseklassis (9.-10.kl.)
Carl Zibo 286. koht (910).
Juhendas õp. Kati Hiir.

Riiklikus majandusalases e-viktoriinis osalesid edukalt
8.klassi õpilased Minna Joor, Annika Midt ja Reelika Vinogradov.
Juhendas õp. Kati Hiir.

Maakondlikul ettelugemispäeval esindas edukalt kooli
4.klassi õpilane Janely Miadzielec.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Kristi Arumäe Eliise Kivistu
Crystal-Speli Lõhmus Reneli Nugis
4.klassis Merette Möldre
5.klassis Kadri Reimann
8.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1.klassis Urmas Andero Aal Romet Belov
Maikel Danilov Janek Miadzielec
2. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Marcus Rasmus Nikker
3. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
5.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
7.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts

2011-2012

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1.klass Marcus Rasmus Nikker
2. klass Elisabeth Dooner
3. klass Aime-Pille Luik
4. klass Joosep Joor
5. klass Relika Belova
6. klass Eneli Mägi
7. klass Annika Midt

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
3.klassis Merette Möldre
4.klassis Kadri Reimann
7.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Marcus Rasmus Nikker
2. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
3.klassis Janely Miadzielec
4.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
6.klassis Maie Belova Maris Möldre
Anu Reimann Kevin Tobreluts
7.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Reelika Krumm

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
3.klassis Merette Möldre
7.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Marcus Rasmus Nikker
2. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
3.klassis Janely Miadzielec
4.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp Kadri Reimann
6.klassis Maie Belova Maris Möldre
Anu Reimann Kevin Tobreluts
7.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Reelika Krumm

Üleriigilisel bioloogiaolümpiaadil saavutas Minna Joor 5.koha.
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp. Mall Võhandu

Eesti Kadettide MV naismaadluses saavutas Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter

7.-9.klasside arvestuses saavutas õpilasviktoriinis Roheline Maakond Meie võistkond koosseisus Minna Joor, Carl Zibo ja Ainri Tarassov III koha. Juhendajad õp. Mall Võhandu ja õp. Kati Hiir

Lääne-Virumaa loodusloopäeval osalesid Darja Borisova, Marcus Rasmus Nikker, Elisabeth Dooner jaUrmeko Andres Aal.
Juhendasid õp. Marje Kert ja õp.Ene Kruve

Lääne-Viru murdmaajooksu MV “Vallimäe karikas” saavutas kooli võistkond koosseisus Janely Miadzielec, Robin Baiduža, Ants Markson, Birgit Miadzielec, Margus Aasmets, Siim Hiielaid, Wan Ingar Ingeroinen, Tarvo Seimar, Kristjan Baiduža, Bronek Miadzielec, Eneli Mägi ja Maris Möldre 4. koha.
Individuaalselt saavutasid oma vanusegrupis Birgit Miadzielec 15. koha,
Janely Miadzielec 23. koha,
Bronek Miadzielec 17. koha,
Robin Baiduža 20.-21. koha,
Kristjan Baiduža 30.-31. koha,
Maris Möldre 31.koha.

Juhendaja õp. Helis Manninen

Matemaatikavõistlusel KÄNGURU 2012 saavutas
ekoilerite vanuseklassis parima tulemuse Karl-Silver Kööp – 632 (4398),
osalesid Janely MiadzielecJoosep JoorKadri ReimannRobin Baiduža ja Merette Möldre;
benjaminide vanuseklassis parima tulemuse Kevin Tobreluts – 1461(3861),
osalesid Kristjan Baiduža, Marge Aasmets, Eneli Mägi, Kevin Rohtsalu, Siin Hiielaid, Maris Möldre, Margus Aasmets, Tarvo Seimar, Wan Ingar Ingeroinen ja Anu Reimann;
kadettide vanuseklassis parima tulemuse Richard Lätt – 520 (2816),
osalesid Minna Joor, Reelika Vinogradov, Carl Zibo ja Marissabell Miadzielec;
juunioride vanuseklassis parima tulemuse Reelika Krumm – 1126 (2032);
osalesid Anni Pent ja Ainri Tarassov.
Juhendasid õp. Ene Kruve, õp. Marje Kert, õp. Tanel Kümnik

Juunioride Eesti MV naistemaadluses saavutas Anni Pent 4. koha.
Treener Lembit Kalter

Väike-Maarja laste lauluvõistlusel POPP TIPP – POPP TÄPP pääses maakondlikku Laulukarusselli vooru Marissabell Miadzielec. Osalesid ja laulsid väga hästi Janely Miadzielec ja Birgit Miadzielec.
Juhendas õp. Rene Põllumaa

Loodusajakirjade viktoriinis Sagadis saavutas 8.kl. arvestuses võistkond koosseisus Minna Joor, Richard Lättja Carl Zibo 5. koha.
Juhendasid õp. Mall Võhandu ja õp. Kati Hiir

Rahvusvahelisel Kristjan Palusalu Mälestusvõistlusel kreeka-rooma maadluses noortele saavutas Anni Pent 5. koha. Treener Lembit Kalter

V EMSL Jõud meistrivõistlustel sumos saavutas Anni Pent II koha.
Treener Lembit Kalter

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel naismaadluses saavutas Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter

Väike-Maarja valla algklasside luulevõistlusel esinesid tublilt Darja Borisova, Marcus Rasmus Nikker, Elisabeth Dooner,
Urmeko Andres Aal – eripreemia,
Merette Möldre – eripreemia,
Janely Miadzielec,
 Karl-Silver Kööp ja Kadri Reimann.
Juhendajad õp. Marje Kert ja õp. Ene Kruve

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
3.klassis Merette Möldre
4.klassis Kadri Reimann
7.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Marcus Rasmus Nikker
2. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
3.klassis Janely Miadzielec
4.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
6.klassis Kevin Tobreluts
7.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Reelika Krumm

Vinnis rahvusvahelisel sumoturniiril West Viru Open täiskasvanutele saavutas Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter

XV Tamsalu-Neeruti maratonil 25 km sõidus saavutasid Maris Möldre 33. koha, oma vanuseklassis 4.koha ja
Anu Reimann 35.koha, oma vanuseklassis 5.koha.
Treener Urmas Kullas

Väike-Maarja valla meistrivõistlustel suusatamises saavutasid N 10 500 m Merette Möldre I koha,
N12 1 km Kadri Reimann I koha,
N 14 2 km Maris Möldre I koha,
N 16 3 km Anu Reimann I koha.
Treener Urmas Kullas

Lääne-Viru maakonna viktoriinil “Roheline maakond” IV etapil saavutas võistkond Minna JoorReelika Vinogradov ja Ainri Tarassov 2.koha.
Õpetajad Kati Hiir ja Mall Võhandu.

Lääne-Viru algklasside murdmaasuusatamises saavutas võistkond koosseisus Margit Pitkja, Urmeko Andres Aal, Merette Möldre, Kaarel Andres Kelgo, Kadri Reimann, Robin Baiduža, Joosep Joore, Ants Markson, Margus Aasmets ja Wan Ingar Ingeroinen 4.koha.
Individuaalselt võitis Merette Möldre III koha.
Juhendaja õp. Helis Manninen

  1. Eesti valdade talimängudel saavutasid 3 km sõidus Maris Möldrekoha ja Anu Reimann 19. koha (23).
    Treener Urmas Kullas

Tartu maratoni 31 km sõidus saavutas Maris Möldre ajaga 2.39.01 243.koha (1639).
Treener Urmas Kullas

Lääne-Virumaa 2012.a. noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutasid tüdrukute D klassi 2 km sõidus Kadri Reimann 10.koha,
Merette Möldre 18.koha,
tüdrukute C klassi 2 km sõidus Maris Möldre III koha,
Anu Reimann 8.koha,
Reelika Vinogradov 15.koha,
tüdrukute B klassi 3 km sõidus Minna Joor 15.koha,
poiste C klassi 3 km sõidus Kristjan Baiduža 18.koha,
Maik Danilov 21.koha.
Tüdrukute C klassi 3×2 km teatesõidus Anu Reimann, Maris Möldre ja Reelika Vinogradov I koht ja
maakonna C klassi noortemeistrite tiitel.

Poiste C klassi 3×2 km teatesõidus Kristjan Baiduža, Maik Danilov ja Kevin Tobreluts 5.koht.
Kooli võistkond Merette Möldre, Joosep Joor, Ants Markson, Wan Ingar Ingeroinen, Margus Aasmets, Anu Reimann, Maris Möldre, Reelika Vinogradov, Kevin Tobreluts, Maik Danilov, Kristjan Baiduža ja Minna Joor
põhikoolide arvestuses III koht.
Juhendajad treener Urmas Kullas ja õpetaja Helis Manninen.

Rahvusvahelisel Valga lahtisel meistrivõistlusel kreeka-rooma maadluses saavutas Anni Pent II koha.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul informaatikaolümpiaadil saavutas 8.-9.klassi arvestuses Richard Lätt 12.tulemuse.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Pala suusamaratonil võistlusklassis N14 7,5 km distantsil Maris Möldre 6.koht,
Anu Reimann 9.koht.
Võistlusklassis N12 7,5 km distantsil Kadri Reimann 11.koht.
Juhendaja treener Urmas Kullas

Rahvusvahelisel lumepäeval Ebaveres tornitõusus naistearvestuses Maris Möldre I koht,
Anu Reimann II koht,
KadriReimann III koht,
meestearvestuses Kevin Tobreluts 10.koht.
Kiirlaskumises naistearvestuses Anu Reimann I koht,
Maris Möldre II koht,
Kadri Reimann III koht,
meestearvestuses Kevin Tobreluts 9.koht.

Lääne-Viru maakonna viktoriinil “Roheline maakond” III etapil saavutas võistkond Minna JoorCarl Zibo ja Ainri Tarassov 1.-3.koha.
Õpetajad Kati Hiir ja Mall Võhandu.

Maakondlikul keemiaolümpiaadil saavutas 8.klassi arvestuses Carl Zibo 22.tulemuse ja
Richard Lätt 28.tulemuse (39).
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutasid
4.klassi arvestuses Joosep Joor 16.koha,
Robin Baiduža 18.koha,
Kadri Reimann 20.koha 
(58),
6.klassi arvestuses Kevin Tobreluts 13.koha,
Maris Möldre 23.koha 
(45),
osales Bronek Miazielec,
7.klassi arvestuses Minna Joor 14.koha,
Reelika Vinogradov 16.koha
 (30).
Juhendajad õp. Ene Kruve ja õp. Tanel Kümnik.

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas 7.klassi arvestuses Minna Joor I koha,
8.klassi arvestuses Richard Lätt ja Carl Zibo 11.koha (23),
9.klassi arvestuses Ainri Tarassov 10.koha (25).
Juhendajad õp. Kati Hiir ja õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas 8.klassi arvestuses Richard Lätt 10.koha (16),
osalesid 9.klassi õpilased Anni Pent ja Ainri Tarassov. Juhendaja õp. Tanel Kümnik

Üleriigilisel füüsikaviktoriinil “Kajakas” saavutas 8.klassi arvestuses Richard Lätt 5.koha.
Juhendaja õp. Tanel Kümnik

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
3.klassis Merette Möldre
7.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Marcus Rasmus Nikker Rando Seimar
2. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
3.klassis Janely Miadzielec
4.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
6.klassis Maie Belova Maris Möldre
Anu Reimann Kevin Tobreluts
7.klassis Reelika Vinogradov

EESTI SUMO 2011 parim naiskadett ANNI PENT.
Treener Lembit Kalter.

Lähte Jõuluturniiril maadluses saavutas Anni Pent II koha.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Viru maakonna viktoriinil “Roheline maakond” I etapil saavutas võistkond Minna JoorCarl Zibo ja Ainri Tarassov 3.-4.koha.
Õpetajad Kati Hiir ja Mall Võhandu.

Kodanikupäeva viktoriinis L.-Viru maakonnas saavutas Ainri Tarassov II kohaAnnika Midt 20.koha ja Reelika Krumm 25.koha.
Õpetajad Kati Hiir ja Mall Võhandu.

Põltsamaal Eesti õpilaste MV vabamaadluses saavutas Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter.

Informaatikaviktoriinis “Kobras” olid kolm esimest benjaminide vanuseklassis Eneli MägiCarl Zibo, Bronek Miadzielec ja Reelika Vinogradov, junioride vanuseklassis Ainri TarassovReelika Krumm ja Marks Danilov.
Juhendaja õp. Kati Hiir.

Jõgeval 32. Vooremaa Auhinnavõistlustel klassikalises maadluses saavutas
Siim Hiielaid 5.koha.
Treener Lembit Kalter.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Marcus Rasmus Nikker
3.klassis Merette Möldre
4.klassis Kadri Reimann
7.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Darja Borisova Lilli-Ly Hiielaid
Rando Seimar
2. klassis Urmeko Andres Aal Elisabeth Dooner
Kerli Kelgu
3.klassis Janely Miadzielec
4.klassis Robin Baiduža Karl-Silver Kööp
6.klassis Maie Belova Brigitta Luik
Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
7.klassis Reelika Vinogradov
9.klassis Reelika Krumm

Võhmas Nublust Nabini sarja 5.etapil vabamaadluses saavutas
Kristjan Baiduža II koha.
Treener Lembit Kalter

Paikusel Leo Krenini Mälestusvõistlustel klassikalises maadluses saavutas Anni Pent 5.koha.
Treener Lembit Kalter

2010-2011

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1. klass Elisabeth Dooner
2. klass Merette Möldre
3. klass Joosep Joor
5. klass Anu Reimann
6. klass Marissabell Miadzielec
8. klass Andra Arumäe
9.klass Janno Utrov

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Elisabeth Dooner
2.klassis Merette Möldre
3.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
6.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kerli Kelgu Urmeko Andres Aal
2. klassis Janely Miadzielec Maria Meidla
3.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
4.klassis Relika Belova
5.klass Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
6.klass Reelika Vinogradov
7.klass Richard Lätt
8.klassis Reelika Krumm
9.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Soomes rahvusvahelisel Veiko Rantaneni võistlusel klassikalises maadluses saavutas
Jevgeni Hamidžanov II koha, kadettide vanuserühmas samuti II koha.
Treener Lembit Kalter

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Elisabeth Dooner
2.klassis Merette Möldre
6.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Urmeko Andres Aal
2. klassis Maria Meidla
3.klassis Kadri Reimann Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
5.klass Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
8.klassis Reelika Krumm
9.klassis Triinu Hiielaid

Ukrainas noorte sumo EM-il saavutas kuni 16-aastaste neidude kategoorias Anni Pent pronksmedali.
Treener Lembit Kalter

Viljandis rahvusvahelistel Küllo Kõivu mälestusvõistlustel vabamaadluses saavutas Jevgeni Hamidžanov I koha.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku põhikoolide neljavõistlusel saavutas Bronek Miadzielec III koha.
Poiste võistkond vanuses 1999a. sündinud ja nooremad koosseisus
Robin Baiduža, Kristjan Baiduža ja Bronek Miadzielec saavutas III koha.
Kristjan Baiduža jõudis esikümnesse.
Treenis õp. H. Manninen

Eesti MV sumos täiskasvanutele saavutas Anni Pent II koha.
Treener Lembit Kalter

Eesti MV sumos saavutas Anni Pent kadettide vanusegrupis I koha ja juunioride vanusegrupis III koha.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Virumaa D ja C vanuseklassi murdmaajooksu meistrivõistlustel distantsil pikkusega 500m tüdrukute D vanuseklassis  saavutas
Marge Aasmets 25.koha (76),
poiste D vanuseklassis saavutas Siim Hiielaid 28-29.koha (96),
tüdrukute C vanuseklassis saavutas Maris Möldre 24.koha (75),
Reelika Vinogradov 29.koha (75),
poiste C vanuseklassis saavutas Danil Hamidžanov 11.koha(95),
Bronek Miadzielec 18-19.koha (95) ja
Kristjan Baiduža 30.koha (95).
50. Vallimäe karikavõistlustel tüdrukute B vanuseklassis 500m jooksus saavutas Kita Kiisküla 9.koha (46).
Teenis õp. H. Manninen

Matemaatikavõistlusel KÄNGURU 2011 saavutas
ekoilerite vanuseklassis parima tulemuse Siim Hiielaid – 2041 (4630),
osalesid Karl-Silver KööpTarvo SeimarJoosep JoorKadri ReimannRobin Baiduža ja Margus Aasmets;
benjaminide vanuseklassis parima tulemuse Brigitta Luik ja Minna Joor – 1481 (3827),
osalesid Kristjan Baiduža, Kevin Tobreluts, Reelika Vinogradov, Maris Möldre ja Anu Reimann;
kadettide vanuseklassis parima tulemuse Richard Lätt – 1083 (2858),
osalesid Andra Arumäe, Reelika Krumm, Ainri Tarassov, Anni Pent, Carl Zibo ja Jevgeni Hamidžanov;
juunioride vanuseklassis parima tulemuse Triinu Hiielaid – 471 (2105);
osalesid Kevin Hövelson, Teele Sein ja Ragnar Mednikov.
Juhendasid õp.Ene Kruve, õp. Marje Kert, õp. Merje Leemets ja õp. Rein Kolde

Jõgeva MV klassikalises maadluses saavutasid Jevgeni Hamidžanov I koha,
Danil Hamidžanov III koha,
Anatoli Larionov I koha.
Treener Lembit Kalter

Klassikalise maadluse võistlusel Vändra Matt saavutasid Jevgeni Hamidžanov I koha,
Danil Hamidžanov III koha,
Anatoli Larionov III koha ja
Kristjan Baiduža 7.koha.
Treener Lembit Kalter

V.-Maarja valla lauluvõistlusel POPP TIPP TÄPP osalesid Janely Miadzielec, Birgit Miadzielec ja Marissabell Miadzielec.
Juhendaja õp. M. Hövelson

Loodusajakirjade viktoriinis Sagadis saavutas 7.kl. arvestuses võistkond koosseisus Minna Joor, Richard Lättja Carl Zibo I koha.
Juhendas õp. M. Võhandu

Maakondlikus Haljal mälumängu sarjas saavutas võistkond koosseisus
Triinu Hiielaid, Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov, Kert Napsep ja Kaspar Kivistu kokkuvõttes II koha.
Juhendas õp. M. Võhandu

Eesti Meistrivõistlustel vabamaadluses kadettidele saavutas Jevgeni Hamidžanov I koha ja
Anni Pent 5. koha.
Treener Lembit Kalter

Suure-Jaanis vabamaadluse sarjas Nublust Nabini saavutas Jevgeni Hamidzanov I koha ja
Danil Hamidžanov II koha.
Treener Lembit Kalter

ETV Swedbank noorte karikasarjas suusatamises 2011 saavutasid oma vanuseklassis Maris Möldre 6. koha(36),
Anu Reimann 25.koha (44) ja
Kadri Reimann 46.koha (84).
Treener Urmas Kullas

Heljo Männi 85. juubelile pühendatud ülevallalisel alklasside luulevõistlusel saavutasid
1.klassi arvestuses Urmeko Andres Aal III koha ja
2.klassi arvestuses Janely Miadžielec I koha.
Juhendasid õp. Ene Kruve ja õp. Marje Kert

Vinnis L-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel sumos – West-Viru Open 2011 saavutas
Anni Pent I koha oma kaalus ja III koha absoluutkaalus,
Triinu Hiielaid III koha absoluutkaalus.
Treener Lembit Kalter

Maakondlikul kodunduse olümpiaadil saavutas 9.klassi õpilane Helen Rahe I koha (9).
Käsitöö olümpiaadil jäi Triinu Hiielaid 9.kohale (9).
Juhendas õp. M. Leemets

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Elisabeth Dooner
2.klassis Merette Möldre
3.klassis Kadri Reimann
6.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kerli Kelgu Margit Pitkja
Urmeko Andres Aal
2. klassis Janely Miadzielec
3.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
4.klassis Relika Belova
5.klass Maie Belova Maris Möldre
Anu Reimann Kevin Tobreluts
6.klass Reelika Vinogradov
7.klass Richard Lätt
8.klassis Reelika Krumm
9.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Virumaa laste luulevõistlusele “Oma õpetajat tunnen” laekus 248 tööd, mille hulgast märgiti ära ka Minna Joori luuletus.

Minu õpetaja
Ei vihasta ta peale ma,
sest väga õiglane on ta.
Mina halvaks ei pea teda,
sest tema aitab keda-
mind ja minu sõpru häid
isegi silitab meie päid.
Temal tuju on nii hea
ja palju õppima me ei pea,
sest asjad lihtsaks tema teeb
enne veel kui vesi keeb.

Lääne-Virumaa algklasside 1.-5.kl. 2011.a. murdmaasuusatamise esivõistlustel
saavutasid 1.-3.kl 1 km sõidus Kadri Reimann III koha,
Merette Möldre 12.koha,
4.-5.kl 1 km sõidus Maris Möldre III koha,
Anu Reimann 4.koha.
Kooli võistkond koosseisus Maris Möldre, Anu Reimann, Kadri Reimann, Merette Möldre, Kristjan Baiduža, Kevin Tobreluts, Wan Ingar Ingeroinen, Joosep Joor ja Ants Markson
saavutas põhikoolide arvestuses II koha.
Õp. Helis Manninen ja treener Urmas Kullas

Lääne-Virumaa Talimängudel 2011 saavutasid 3 km vabatehnika suusatamises
Maris Möldre 5. koha ja
Anu Reimann 6.koha.
Treener Urmas Kullas

Rakveres vabamaadluse sarjas Nublust Nabini saavutas
Danil Hamidžanov III koha.
Rakvere Cup võistlustel saavutasid
Anni Pent III koha,
Triinu Hiielaid 4.koha.
Rahvusvahelisel Palusalu 23. mälestusvõistlusel noortele klassikalises maadluses
saavutas Jevgeni Hamidžanov I koha.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Virumaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Ebaveres
saavutas meie kooli võistkond koosseisus
Minna Joor, Reelika Vinogradov, Maris Möldre, Anu Reimann,
Kadri Reimann, Kristjan Baiduža, Wan Ingar Ingeroinen, Joosep Joor
 ja
Ants Markson põhikoolide arvestuses III koha.
D-klassi 2 km distantsil saavutas Maris Möldre II koha ja
C-klassi 2 km distantsil Anu Reimann 5.koha.
Õp. Helis Manninen ja treener Urmas Kullas

ETV Noorte Suusasarja 4.etapp
Mammaste suusakross
Maris Möldre 10.koht,
Anu Reimann 29.koht,
Kadri Reimann 44.koht.
Üldseis pärast 3.etappi
Maris Möldre 5.koht,
Anu Reimann 21.koht,
Kadri Reimann 41.koht.
Treener Urmas Kullas

Maakondlikul matemaatika “Nuputa” võistlusel jäid
Richard Lätt ja Carl Zibo 16. kohale (19).
Juhendaja õp. M. Leemets

Rahvusvahelisel Valga lahtisel meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses saavutasid
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Danil Hamidžanov II koha ja
Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter

Tartus üleriigilise informaatikaviktoriini “Kobras” finaalis juunioride (9.-10.kl.) vanuseklassis saavutas Kevin Hövelson III koha.
Juhendas õp. M. Leemets

Lähtel Õpilaste Eesti meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Danil Hamidžanov 5.koha ja
Kristjan Baiduža 5. koha.
Treener Lembit Kalter

ETV Noorte Suusasarja 3.etapp
Haanja ühisstardist klassikadistants
Maris Möldre 8.koht,
Anu Reimann 22.koht,
Kadri Reimann 32.koht.
Treener Urmas Kullas

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutasid
9.klassist Triinu Hiielaid II koha,
Kevin Hövelson 
10.koha,
Ragnar Mednikov 13.koha (28),
8.klassist Ainri Tarassov 9.koha (26),
7.klassist Carl Zibo 14,koha (29),
6.klassist Minna Joor II koha (16).
Juhendas õp. M. Võhandu

Jõgeval Eesti meistrivõistlustel sumos 8- ja 10-aastastele lastele saavutas
Robin Baiduža III koha.
Treener Lembit Kalter

Rohelise maakonna õpilasviktoriini III voorus
saavutas meie võistkond koosseisus
Triinu Hiielaid, Ragnar Mednikov ja Kevin Hövelson I koha.
Juhendaja õp. Mall Võhandu

Maakondlikul keemiaolümpiaadil saavutasid
9.klassist Triinu Hiielaid III koha ja
Ragnar Mednikov 14.koha (20).
Juhendas õp. M. Võhandu

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutasid
7.klassist Richard Lätt II koha (40) ja
6.klassist Minna Joor 26.koha (36).
Juhendas õp. M. Leemets

ETV Noorte Suusasarja 2.etapp
Holstre-Polli sprint vabatehnikas
Maris Möldre 4.koht,
Anu Reimann 20.koht,
Kadri Reimann 46.koht.
Treener Urmas Kullas

Lääne-Virumaa meistrivõistlustel judos A-vanuseklassis saavutas
Jevgeni Hamidžanov II koha.
Treener Lembit Kalter

Kohtla-Järvel vabamaadlussarjal Nublust Nabini 1.etapil saavutas
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anni Pent III koha,
Kristjan Baiduža 
5.koha,
Danil Hamidžanov 7.koha ja
Robin Baiduža 8.koha.
Treener Lembit Kalter

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
2.klassis Merette Möldre
3.klassis Karl-Silver Kööp
6.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kerli Kelgu Elisabeth Dooner
Urmeko Andres Aal
2. klassis Maria Meidla Janely Miadzielec
Kaarel-Andres Kelgo
3.klassis Kadri Reimann
5.klass Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
6.klass Reelika Vinogradov
7.klass Richard Lätt
8.klassis Reelika Krumm
9.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

ETV Noorte Suusasarja 1.etapp
Pannjärve 1-5 km vabatehnikas
Maris Möldre 6.koht,
Anu Reimann 20.koht.
Treener Urmas Kullas

Vinnis Laste Jõuluturniiril sumos saavutasid
Kristjan Baiduža I koha ja
Robin Baiduža III koha ning absoluutkaalus I koha.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Virumaa täiskasvanute ja õpilaste meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses
saavutasid Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anatoli Larionov I koha,
Anni Pent II koha,
Danil Hamidžanov III koha
 ja
Kristjan Baiduža 4.koha.
Treener Lembit Kalter

Rahvusvahelisel võistlusel Pihkvas kreeka-rooma maadluses saavutas
Jevgeni Hamidžanov  4.koha.
Treener Lembit Kalter

Rohelise maakonna õpilasviktoriini I voorus teemal “Looduskaitse”,
saavutas meie võistkond koosseisus
Triinu Hiielaid, Ragnar Mednikov ja Kevin Hövelson III koha.
Juhendaja õp. Mall Võhandu

Maakondlikul geograafia aineolümpiaadil saavutasid
9.klassist Triinu Hiielaid 12.koha,
Ragnar Mednikov 13.koha (21),
8.klassist Ainri Tarassov 28.koha (30),
7.klassist Richard Lätt 22.koha ja
Carl Zibo 26.koha (36).
Juhendas õp. M. Leemets

Põltsamaal toimunud Eesti Õpilaste Meistrivõistlustel vabamaadluses saavutasid
Jevgeni Hamidžanov II koha,
Danil Hamidžanov II koha,
Anni Pent III koha.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Viru maapõhikoolide 5.klasside rahvastepalli võistlusel
saavutas meie võistkond koosseisus Anu Reimann, Maris Möldre,
Birgit Miadzielec, Bronek Miadzielec, Joosep Joor, Kristjan Baiduža 
ja
Jarmo Karon III koha.
Juhendaja õp. H. Manninen

Üleriigilisel informaatikaviktoriinil “Kobras” juunioride vanuseklassis (9.-10.kl) saavutas Kevin Hövelson III koha.
Juhendaja õp. M. Leemets

Rakveres toimunud vabamaadlusvõistluste Nublust Nabini IV etapi seeriavõistlusel saavutasid Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anni Pent III koha,
Kristjan Baiduža III koha,

Ants Markson 4.koha,
Casper Ottens 4.koha,
Danil Hamidžanov 5.koha.
Treener Lembit Kalter

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klass Elisabeth Dooner
2.klassis Merette Möldre
3.klassis Kadri Reimann
5. klassis Maris Möldre Kevin Tobreluts
6.klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kerli Kelgu Margit Pitkja
Urmeko Andres Aal
2. klassis Maria Meidla Janely Miadzielec
Kaarel-Andres Kelgo
3.klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
5.klass Brigitta Luik Anu Reimann
7.klass Carl Zibo
8.klassis Reelika Krumm
9.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Rahvusvahelisel maadlusvõistlusel klassikalises maadluses Tapa Maadluspäev saavutasid Anatoli Larionov I koha,
Jevgeni Hamidžanov II koha.
Treener Lembit Kalter

Vana-Vigalas Vigala Lahtisel Matil saavutasid Kristjan Baiduža II koha,
Anatoli Larionov III koha.
Treener Lembit Kalter

Türil Järvamaa lahtistel meistrivõistlustel vabamaadluses noortele saavutasid Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anatoli Larionov I koha,
Danil Hamidžanov III koha,
Kristjan Baiduža
 5.koha,
Robin Baiduža 9.koha.
Treener Lembit Kalter

Võhmas noorte vabamaadluse sarja Nublust Nabini etapil saavutas
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Siim Hiielaid III koha.

Treener Lembit Kalter

Võrus olümpiavõitja Eduard Pütsepa Mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses saavutas Siim Hiielaid I koha,
Jevgeni Hamidžanov III koha
.
Treener Lembit Kalter

Lääne-Viru maakonna algklasside kergejõustikuvõistlustel
saavutas kooli võistkond koosseisus
Joosep Joor, Birgit Miadzielec, Wan Ingar Ingeroinen, Margus Aasmets, Marge Aasmets, Liisbed Augervald, Maris Möldre, Anu Reimann,
Kristjan Baiduža ja Bronek Miadzielec
10x60m pendelteatejooksus 4.koha.
Palliviskes saavutas Bronek Miadzielec I koha,
Maris Möldre 4.koha.
60 m jooksus saavutas Robin Baiduža 5.koha,
Kristjan Baiduža 7.koha,
Liisbed Augervald 8.koha.
400 m jooksus saavutas Maris Möldre III koha,
Wan Ingar Ingeroinen 12.koha.
Kaugushüppes saavutas Kristjan Baiduža 7.koha.
Üldarvestuses saavutas kooli võistkond 4.koha.
Treenis õp. Helis Manninen.

2009-2010

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1. klass Merette Möldre
2. klass Kadri Reimann
3. klass Marge Aasmets
4. klass Anu Reimann
5. klass Minna Joor
6. klass Carl Zibo
7. klass Andra Arumäe
8. klass Jaana Niroda
9.klass Martin Kööp

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Merette Möldre
2.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
4. klassis Anu Reimann Kevin Tobreluts
5. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Maria Meidla Kaarel-Andres Kelgo
2. klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Ants Markson
3. klassis Marge Aasmets
4.klassis Brigitta Luik Maris Möldre
5.klassis Reelika Vinogradov
6. klassis Richard Lätt Carl Zibo
7.klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
8.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov
9. klassis Martin Kööp

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Merette Möldre
2.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
5. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Maria Meidla
2. klassis Robin Baiduža Ants Markson
Joosep Joor
3.klassis Relika Belova
4.klassis Maris Möldre Anu Reimann
Kevin Tobreluts
5.klass Reelika Vinogradov
6. klassis Richard Lätt Carl Zibo
7.klass Reelika Krumm
8.klassis Triinu Hiielaid

Vallimäe karikavõistlustel murdmaajooksus 1000m-s “A” vanuseklassis saavutas
Anatoli Larionov II koha.
Maakonna murdmaajooksu meistrivõistlustel “D” ja “C” vanuseklassis saavutasid
Maris Möldre 15.koht,
Kristjan Baiduža 19.-20. koht,
Danil Hamidžanov 21.koht.
Põhikoolide arvestuses saavutas kooli võistkond koosseisus
Ants Markson, Siim Hiielaid, Maris Möldre, Minna JoorTarvo Seimar, Liisbed Augervald, Wan Ingar Ingeroinen, Joosep Joor, Robin Baiduža, Kristjan Baiduža, Danil Hamidžanov ja Maik Danilov 5.koha.
Juhendasid õp. Helis Manninen.

Eesti Meistrivõistlustel sumos täiskasvanutele saavutas
Anatoli Larionov III koha.

Treener Lembit Kalter.

Eesti Meistrivõistlustel vabamaadluses kadettide vanuserühmas saavutasid
Jevgeni Hamidžanov II koha,
Anatoli Larionov III koha.

Treener Lembit Kalter.

Klassikalise maadluse võistlustel Vändra Lahtine Matt saavutasid
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anatoli Larionov I koha,
Kristjan Baiduža II koha,
Siim Hiielaid 10.koha.

Treener Lembit Kalter.

Matemaatikavõistlusel Känguru saavutasid hea tulemuse
Kevin Tobreluts (1580. koht 4040-st),
Richard Lätt (543. koht 3852-st),
Minna Joor (1492. koht 3852-st),
Kevin Hövelson (756. koht 2925-st),
Triinu Hiielaid (865.koht 2925-st),
Ragnar Mednikov (1167.koht 2925-st),
Martin Kööp (491 2206-st).
Osalesid Anu Reimann, Maris Möldre, Tarvo Seimar, Kristjan Baiduža, Siim Hiielaid, Margus Aasmets, Marge Aasmets, Carl Zibo, Jevgeni Hamidžanov, Jaana Niroda, Ainri Tarassov, Anatoli Larionov, Casper Ottens, Janar Laur, Teele Sein ja
Kristjan Villo.
Juhendasid õp. Marje Kert, õp. Ene Kruve, õp. Merje Leemets ja õp. Rein Kolde.
Koolinoorte Eesti Meistrivõistlustel Haapsalus saavutas
Jevgeni Hamidžanov I koha.
Treener Lembit Kalter.

Eestimaa Spordiliit Jõud 2010 Meistrivõistlustel, saavutasid
Jevgeni Hamidžanov I koha klassikalises ja II koha vabamaadluses,

Anatoli Larionov 4. koha klassikalises ja 7.koha vabamaadluses.
Treener Lembit Kalter.

Rahvusvahelisel Jaan Jaago mälestusvõistlusel kreeka-rooma maadluses, millel osales ka Läti, Leedu ja Soome paremik, saavutasid
Jevgeni Hamidžanov III koha,
Danil Hamidžanov 8.koha,
Anatoli Larionov 7. koha,
Kristjan Baiduža 4. koha,
Robin Baiduža 17.koha.
Treener Lembit Kalter.

West Viru Open sumovõistlusel, millel osales ka Leedu sumokoondis, saavutasid
Anatoli Larionov II koha,
Anni Pent 4. koha.
Treener Lembit Kalter.

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Merette Möldre
2.klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
Kadri Reimann
4. klassis Kevin Tobreluts
5. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kaarel-Andres Kelgo
2. klassis Robin Baiduža Ants Markson
3.klassis Margus Aasmets
4.klassis Kristjan Baiduža Maie Belova
Brigitta Luik Maris Möldre
Anu Reimann
6. klassis Richard Lätt Carl Zibo
8.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Väike-Maarja valla algklasside luulevõistlusel saavutas
2.klassi arvestuses Karl-Silver Kööp I koha.
Osalesid Merette Möldre, Kaarel-Andres Kelgo, Kadri Reimann, Siim Hiielaid, Marge Aasmets, Brigitta Luik ja Kevin Tobreluts.
Juhendasid õp. Marje Kert ja õp.Ene Kruve.

Maakondlikul informaatika olümpiaadil saavutas
6.-7.klassi arvestuses Richard Lätt 15.koha (24 osalejat).
Juhendas õp. Merje Leemets.
Kool tänab Richardi vanemaid abi eest.

Suure-Jaanis vabamaadluse seeriavõistlustel Nublust Nabini saavutasid
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Danil Hamidžanov 5.koha,
Robin Baiduža 8.koha,
Kristjan Baiduža 9.koha,
Jarmo Karon 10. koha.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul matemaatika ülesannete lahendamise võistlusel “Nuputa” osalesid
Minna Joor, Reelika Vinogradov, Richard Lätt ja Carl Zibo.
Juhendas õp. Merje Leemets.

Etlusvõistlusel “Ellen Niiduga Midrimaal” maakonnavoorus osalesid
1.-3.klassist Karl-Silver Kööp ja
4.-6.klassist Minna Joor.
Mõlema rühma 25-st osalejast selgitati välja kolm parimat.
Juhendas õp. Ene Kruve.

Lääne-Viru 1.-5.klassi võistlustel suusatamises Tamsalus saavutasid
1 km distantsil Anu Reimann 4.koha
Maris Möldre
 6. koha.
Põhikoolide arvestuses saavutas kooli võistkond koosseisus
Merette Möldre, Kadri Reimann, Anu Reimann, Maris Möldre, Minna Joor,Reelika Vinogradov, Wan Ingar Ingeroinen, Joosep Joor, Robin Baiduža, Kristjan Baiduža ja Tauri Pent 4.koha.
Juhendasid õp. Helis Manninen ja treener Urmas Kullas.

Maakondlikul ajaloo olümpiaadil saavutasid
6.klassi arvestuses Carl Zibo 22.-23.koht (29 osalejat).
Juhendas õp. Merje Leemets.

Valga lahtistel võistlustel kreeka-rooma maadluses saavutasid
Siim Hiielaid III koha,
Jarmo Karon III koha,
Jevgeni Hamidžanov I koha,

Danil Hamidžanov 6.koha.
Põltsamaal Eesti Meistrivõistlustel sumos saavutas
Anatoli Larionov II koha kadettide
 ning III koha juunioride vanuserühmas.
Anatoli arvati Eesti sumokoondise kandidaadiks.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Virumaa koolinoorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Ebaveres
saavutas “D” klassi 2 km distantsil
Maris Möldre II koha,
Anu Reimann 4.koha,
3X1 km teatesuusatamises võistkond:
Anu Reimann, Maris Möldre ja Reelika Vinogradov III koha.
Koolide vahelises arvestuses saavutas kooli võistkond koosseisus
Anu Reimann, Maris Möldre, Minna JoorReelika Vinogradov,
Kristjan Baiduža ja Maik Danilov 4.koha.
Juhendasid õp. Helis Manninen ja treener Urmas Kullas.

Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel sumos, milles osales ka Hollandi noortekoondis, saavutasid Anni Pent 5. koha kadettide vanuserühmas ja
Anatoli Larionov III koha kadettide
 ning III koha juunioride vanuserühmas.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul bioloogia olümpiaadil saavutasid
7.klassi arvestuses Ainri Tarassov 13.koht (30 osalejat) ja
8.klassi arvestuses Triinu Hiielaid II koha
Ragnar Mednikov III koha,
Kevin Hövelson  12.koht (30 osalejat).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul matemaatika olümpiaadil saavutasid
5.klassi arvestuses Minna Joor 6.tulemuse (44 osalejat) ja
6.klassi arvestuses Richard Lätt 9.tulemuse (43 osalejat).
Juhendas õp. Merje Leemets.

Eesti Meistrivõistlustel sumos saavutasid C-vanuserühmas
Kristjan Baiduža II koha,
Danil Hamidžanov
 7.koha,
Robin Baiduža 12.koha;
B-vanuserühmas Anni Pent 4. koha,
Danil Hamidžanov 
5.koha,
Jevgeni Hamidžanov 
5. koha.
Treener Lembit Kalter.

Eesti Meistrivõistlustel klassikalises maadluses kadettidele saavutasid
Anatoli Larionov III koha,
Jevgeni Hamidžanov 
8. koha.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Virumaa Meistrivõistlustel sumos saavutasid C-vanuserühmas
Kristjan Baiduža I koha,
Tauri Pent II koha,
Danil Hamidžanov III koha
,
Jarmo Karon III koha,
Robin Baiduža 4.koha;
B-vanuserühmas Anni Pent III koha ja III koha absoluutkaalus,
Jevgeni Hamidžanov III koha
 ja III koha absoluutkaalus,
Jarmo Karon III koha,
Tauri Pent
 5.koha,
Danil Hamidžanov 
5. koha.
Treener Lembit Kalter.

Maakondlikul keemia aineolümpiaadil saavutasid
Triinu Hiielaid 9.koha (osalejaid 29),
Kristjan Villo 9.koha ja
Martin Kööp 12. koha (osalejaid 25).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

I Maalehe auhinnavõistlustel vabamaadluses saavutasid
Kristjan Baiduža 4.koha,
Danil Hamidžanov 7.koha,
Jevgeni Hamidžanov I koha,
Anatoli Larionov I koha
.
Treener Lembit Kalter.

Eesti Laste Sumo Meistrivõistlustel Jõgeval E ja D vanuserühmas saavutasid
Siim Hiielaid II koha,
Robin Baiduža III koha.

Treener Lembit Kalter.

Robootika võistlustel Lõuna-Eesti regioonis võitis
Richard Lätt I koha.
eraldi võistkonnana osalesid Kevin Hövelson ja Ragnar Mednikov.
Üldkokkuvõttes saavutas Kiltsi Põhikool I koha.
Juhendas õp. Egon Leemets.

Maadlusvõistluse Nublust Nabini 1.etapil Kohtla-Järvel saavutas
Kristjan Baiduža III koha ja
Anatoli Larionov III koha.
Treener Lembit Kalter.

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1.klassis Merette Möldre
2.klassis Kadri Reimann
4. klassis Kevin Tobreluts
5. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Maria Meidla Kaarel-Andres Kelgo
2. klassis Robin Baiduža Joosep Joor
Karl-Silver Kööp
3.klassis Margus Aasmets
4.klassis Brigitta Luik Maris Möldre
Anu Reimann
5.klassis Reelika Vinogradov
6. klassis Richard Lätt
7.klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
8.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Vinni Jaapani Maja Baruto Dojos peetud IV laste JÕULUTURNIIRIL SUMOS tulid võitjateks:
E-vanuseklass (kuni 8 aastased) -32kg Robin Baiduža I koht,
POISTE ABSOLUUTKATEGOORIAS Robin Baiduša III koht,
UNISEX ABSOLUUTKATEGOORIAS Robin Baiduša III koht,
D-vanuseklass (kuni 10 aastased) -25kg Siim Hiielaid I koht.
Treener Lembit Kalter.

Spordiklubi Tapa noortevõistlustel klassikalises maadluses saavutas
Robin Baiduža 5.koha,
Danil Hamidžanov I koha,
Siim Hiielaid III koha,
Kristjan Baiduža II koha,

Jarmo Karon II koha,
Anatoli Larionov 4.koha.
Treener Lembit Kalter.

Lähtel rahvusvahelistel võistlustel klassikalises maadluses saavutas
Robin Baiduža 7.koha,
Danil Hamidžanov 3.koha,
Jevgeni Hamidžanov 1.koha,
Anatoli Larionov 1.koha.
Treener Lembit Kalter.

Põlvas Eesti meistrivõistlustel õpilaste vabamaadluses saavutas
Jevgeni Hamidžanov Eesti Meistri tiitli,
Anatoli Larionov 7.koht.
Treener Lembit Kalter.

Maakonna geograafia aineolümpiaadil osalesid
Martin Kööp 5.koht,
Ainri Tarassov, Triinu Hiielaid
ja Kristjan Villo.
Juhendas õp. Merje Leemets.

Informaatikaviktoriini “Kobras” parimad
Hanno Peipsi, Ainri Tarassov, Richard Lätt, Martin Kööp ja Kristjan Villo.
Juhendas õp. Merje Leemets.

Vabamaadluse seerivõistluse Nublust Nabini viimasel etapil
Jevgeni Hamidžanov I koht,
Siim Hiielaid I koht,
Anatoli Larionov
 5.koht.
5 etapi kokkuvõtteks üle 200 noormaadleja hulgas saavutas
Jevgeni Hamidžanov 4.koha.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Virumaa meistrivõistlustel džuudos
Jevgeni Hamidžanov I koht,
Kristjan Baiduža II koht,
Danil Hamidžanov III koht.

Treener Lembit Kalter.

Vabamaadlusvõistlusel Rakvere Cup
Anatoli Larionov I koht,
Siim Hiielaid II koht,

Jarmo Karon 4.koht,
Robin Baiduža
 8.koht.
Treener Lembit Kalter.

Jõgeval maadlusturniiril ajaleht “Vooremaa” auhindadele
Jevgeni Hamidžanov II koht,
Anatoli Larionov I koht,
Siim Hiilaid 
5.koht,
Danil Hamidžanov 
5.koht,
Kristjan Baiduža 
7.koht.
Treener Lembit Kalter.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
2.klassis Kadri Reimann Karl-Silver Kööp
4. klassis Kevin Tobreluts
5. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Maria Meidla Kaarel-Andres Kelgo
Merette Möldre
2. klassis Robin Baiduža Joosep Joor
3.klassis Marge Aasmets Siim Hiielaid
4.klassis Maris Möldre Anu Reimann
5.klassis Reelika Vinogradov
6. klassis Richard Lätt Carl Zibo
8.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov

Rakveres vabamaadluse seeriavõistlustel Nublust Nabini oma kaalukategoorias
Jevgeni Hamidžanov II koht,
Anatoli Larionov III koht,
Margo Danilov III koht,
Kristjan Baiduža III koht,
Danil Hamidžanov
 5.koht,
Robin Baiduža 10.koht,
Tarvo Seimar 11.koht.
Treener Lembit Kalter.

Jõgeva linna laste lahtistel meistrivõistlustel sumos
oma vanuseklassis Robin Baiduža III koht,
Jarmo Karon I koht,
Tarvo Seimar III koht,
Margo Danilov 7.koht,
Siim Hiielaid 8.koht.
Treener Lembit Kalter.

Rahvusvahelisel sumoturniiril Rakveres
Jarmo Karon III koht.
Treener Lembit Kalter.

Noorte vabamaadluse seeriavõistlustel Nublust Nabiks 2009
oma kaalukategoorias Robin Baiduža 9.koht,
 Kristjan Baiduža III koht,
 Danil Hamidžanov 5.koht,
Jevgeni Hamidžanov I koht,
Marks Danilov 5.koht,
Anatoli Larionov II koht.
Treener Lembit Kalter.

Olümpiavõitja E. Pütsepa mälestusvõistlustel Võrus kreeka-rooma maadluses
oma kaalukategoorias Jevgeni Hamidžanov III koht,
Anatoli Larionov II koht.
Treener Lembit Kalter.

Pärnus ja Kablis käisid “Eesti Looduse” maakonna mälumängu edukatest
Triinu Hiielaid, Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov, Hanno Peipsi,
Martin Kööp
 ja Kristjan Villo.

2008-2009

 

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1. klass Karl-Silver Kööp
2. klass Relika Belova
3. klass Kevin Tobreluts
4. klass Minna Joor
5. klass Carl Zibo
6. klass Andra Arumäe
7. klass Janno Utrov
8. klass Martin Kööp
9.klass Erika Varik

 

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Robin Baiduža Karl-Silver Kööp
2.klassis Marge Aasmets
3. klassis Kevin Tobreluts
4. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Joosep Joor
2. klassis Margus Aasmets Relika Belova
3. klassis Kristjan Baiduža
5.klassis Richard Lätt Carl Zibo
6. klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
7.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov
8.klassis Martin Kööp
9. klassis Erika Varik

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:  
  1. klassis Robin Baiduža Karl-Silver Kööp
2.klassis Marge Aasmets
3. klassis Kevin Tobreluts
4. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Joosep Joor
2. klassis Margus Aasmets Relika Belova
5.klassis Richard Lätt Carl Zibo
6. klassis Andra Arumäe
7.klassis Triinu Hiielaid
8.klassis Martin Kööp
9. klassis Erika Varik  

Traditsioonilisel RMK metsaviktoriinil saavutasid parimad tulemused
6.klassist Reelika Krumm, Ainri Tarassov,
7.klassist Triinu Hiielaid, Ragnar Mednikov, Teele Sein, Jaana Niroda,
9.klassist Karl Eelmaa, Erika Varik, Elvis Krumm ja Talis Hiielaid.

Maakondlikul tuletõrjespordi teatevõistlusel saavutas meie kooli vanema astme võistkond koosseisus Triinu Hiielaid, Jaana Niroda, Ege Pohlak, Teele Sein, Hanno Peipsi, Janno Utrov, Andreas Arumäe, Kert Napsep ja Kristjan Villo
I koha.
Üldarvestuses  saavutas kool II koha.
Treenis õp. Helis Manninen.

Timeks Cup 2009 maastikuratta seeriavõistluse I etapil saavutasid
7,2 km distantsil Ragnar Mednikov III koha ja
10,8 km distantsil Hanno Peipsi II koha ning Kert Napsep III koha.
Treener Alar Krull.

Sagadi looduskooli loodusajakirjade viktoriinil saavutas
7.klassi võistkond koosseisus Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov ja
Hanno Peipsi I koha ning
8.klassi võistkond koosseisus Triinu Hiielaid, Martin Kööp ja Kristjan Villo
II koha
.
Juhendas õp. Mall Võhandu

Vabariiklilul RoboMiku konkursil Tallinnas saavutasid
Ragnar Mednikov ja Hanno Peipsi III koha.
Link Tiigrihüppe uudiskirjale.

Väike-Maarja valla luulekonkursil saavutasid
Karl Silver Kööp I koha ja
Minna Joor I koha.
Osalesid Reelika Vinogradov, Kristjan Baiduža, Kevin Tobreluts ja Joosep Joor.
Juhendajad õp. E. Kruve ja õp. S. Luik.

Rahvusvahelisele õpilaste kunstinäitusele projekti “Kunst on sild kultuuride vahel” valiti kooli esindama järgmiste õpilaste tööd:
2.klassist Marge Aasmets (juhendas õp. Sirje Luik),
3.klassist Kristjan Baiduža, Jarmo Karon, Brigitta Luik, Kevin Tobreluts(juhendas õp. Ene Kruve),
4.klassist Minna Joor, Reelika Vinogradov (juhendas õp. Sirje Luik),
5.klassist Richard Lätt, Carl Zibo,
6.klassist Priit Tenno,
7.klassist Janar Laur, Ragnar Mednikov, Hanno Peipsi, Janno Utrov,
8.klassist Andreas Arumäe, Alice Karron, Martin Kööp, Kert Napsep,
9.klassist Elis Aristova, Sander Baiduža, Elvis Krumm, Tiina Tenno, Erika Varik.
Juhendas õp. Merje Leemets

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Robin Baiduža  
  2. klassis Marge Aasmets
3. klassis Kevin Tobreluts
4. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Joosep Joor Karl-Silver Kööp
2. klassis Margus Aasmets Relika Belova
3. klassis Kristjan Baiduža Jarmo Karon
Brigitta Luik
5.klassis Richard Lätt Carl Zibo
6. klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
7.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov
8.klassis Martin Kööp
9. klassis Erika Varik  

Valga lahtistel meistrivõistlustel klassikalises maadluses noortele saavutas
Kristjan Baiduža II koha ja
Robin Baiduža 5.koha.
Treener Lembit Kalter.

Lääne-Virumaa MV sumos C- ja B-vanuserühmale saavutas
Kristjan Baiduža III koha.
Treener Lembit Kalter.

Kevin Hövelson osales maakonna kirjandite kirjutamise võistlusel ja tema töö valiti žürii poolt kolmeteistkümne parima hulka.
Juhendas õp. Mare Klement.

Hanno Peipsi osales Elvas jalgrattaspordi meistrivõistlustel.
Juhendas dir. Alar Krull.

Keemia olümpiaadil esindasid väärikalt kooli
8.klassist Martin Kööp 3.kohaga ja
Kristjan Villo 8.kohaga,
9.klassist Sander Baiduža 7.kohaga.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Lahtistel meistrivõistlustel klassikalises maadluses saavutas
Kristjan Baiduža 2.koha,
Robin Baiduža 5.koha.
Treener Lembit Kalter.

Sumo maakonnavõistlustel oma vanuseklassis saavutas
Kristjan Baiduža 3.koha.
Treener Lembit Kalter.

Jakob Liivi luuletuste lugemisel saavutas
1. koha Andrus Kelgu 8.klassist ja
3. koha Kaspar Kivistu 8.klassist.
Juhendas õp. Mare Klement.

Bioloogia olümpiaadil esindasid väärikalt kooli
6.klassist Ainri Tarassov 3.kohaga,
7.klassist Kevin Hövelson 3.kohaga,
Hanno Peipsi 4.kohaga
Ragnar Mednikov 7.kohaga
 ja
9.klassist Erika Varik 3.kohaga.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Robin Baiduža Karl-Silver Kööp
2.klassis Marge Aasmets
3. klassis Kevin Tobreluts
4. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Joosep Joor
2. klassis Margus Aasmets
3. klassis Kristjan Baiduža
5.klassis Richard Lätt Carl Zibo
6. klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
7.klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov
8.klassis Martin Kööp
9. klassis Erika Varik

Õpilaste eksliibrisekonkursil “Minu raamat 2008”
valiti kümne parima hulka
Erika Variku töö.
Juhendas õp. M.Leemets.

Geograafia olümpiaadil esindasid väärikalt kooli
7.klassist Triinu Hiielaid, Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov,
8.klassist Martin Kööp, Kristjan Villo ja
9.klassist Sander Baiduža.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Joosep Joor
3. klassis Kevin Tobreluts
4. klassis Minna Joor
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Robin Baiduža Karl-Silver Kööp
2. klassis Marge Aasmets Margus Aasmets
Siim Hiielaid  
  3. klassis Kristjan Baiduža Jarmo Karon
Brigitta Luik
5.klass Richard Lätt Carl Zibo
6. klassis Andra Arumäe Reelika Krumm
7.klass Ragnar Mednikov
9. klassis Erika Varik  

 

2007-2008

Haanja-Ruusmäe Põhikoolis toimunud VII mõisakoolide teatrifestivalil
tunnustati Kiltsi näiteringi koosseisus Anni Pent, Triinu Hiielaid, Jaana Niroda, Reelika Krumm, Teele Sein, Tauri Pent.
Juhendas Merike Hövelson.

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1. klass Victoria Mitt
2. klass Kevin Tobreluts
3. klass Minna Joor
4. klass Riki-Brigita Mitt
5. klass Andra Arumäe
6. klass Janno Utrov
7. klass
8. klass Erika Varik
9. klass Agnes Augervald

 

Õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Victoria Mitt
2. klassis Kevin Tobreluts
3. klassis Minna Joor
4. klassis Riki-Brigitta Mitt
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Marge Aasmets Liisbed Augervald
Margus Aasmets Karl-Markus Koskor
Tarvo Seimar
2. klassis Jaana Kuusemets Brigitta Luik
3. klassis Reelika Vinogradov
4. klassis Richard Lätt Reivo Nugis
Tair Stalberg Carl Zibo
5.klass Andra Arumäe Reelika Krumm
6. klassis Sten Arulaan Ragnar Mednikov
7.klass Martin Kööp
8. klassis Erika Varik
9. klassis Matis Leemets

IV veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Victoria Mitt
2. klassis Kevin Tobreluts
3. klassis Minna Joor
4. klassis Riki-Brigitta Mitt
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Liisbed Augervald Tarvo Seimar
2. klassis Jaana Kuusemets Brigitta Luik
3. klassis Reelika Vinogradov
4. klassis Richard Lätt Reivo Nugis
Tair Stalberg
5.klass Andra Arumäe
6. klassis Sten Arulaan Ragnar Mednikov
7.klass Martin Kööp
8. klassis Erika Varik
9. klassis Matis Leemets

Riiklikul bioloogiaolümpiaadil saavutas
9.klassi arvestuses Vassili Niroda 8.koha.
Juhendas õp. M.Võhandu.

“XXXII Vändra lahtine matt” võistlusel kreeka-rooma maadluses
1999.a. sündinute arvestuses kehakaalus kuni 32 kg saavutas
Kristjan Baiduža III koha.
Treener Lembit Kalter.

Eesti Looduse viktoriinis
7.klassi arvestuses saavutas 6.klassi võistkond koosseisus
Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov ja Hanno Peipsi
IV koha 
(autasustati preemiareisiga)
ning
8.klassi arvestuses 7.klassi õpilased Martin Kööp ja Kristjan Villo ning
8.klassi õpilane Erika Varik
6. koha (autasustati preemiareisiga).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Mälumängus “Roheline maakond”
saavutas nooremas vanuserühmas 6.klassi võistkond
koosseisus
Kevin Hövelson, Ragnar Mednikov ja Hanno Peipsi
5.-6. koha (20 võistkonda)
ning
vanemas vanuserühmas 9.klassi võistkond
koosseisus
Peeter Baiduža, Matis Leemets ja Vassili Niroda
8. koha (19 võistkonda).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Rahvusvahelisel matemaatika nuputamisülesannete võistlusel “Känguru”
saavutasid väga häid tulemusi
Hanno Peipsi (esimese kolmandiku seas),
Kevin Hövelson ja
Ragnar Mednikov (esimese poole seas).
Osalesid Sten Arulaan, Teele Sein ja Jaana Niroda.
Juhendas õp.Merje Leemets.
Vanemas astmes osalesid
Sander Baiduža, Erika Varik, Martin Vildersen ja Kristjan Villo.
Juhendas õp. Rein Kolde.

Väike-Maarja valla algklasside etlemisvõistlustel saavutasid
Reivo Nugis I koha,
Riki-Brigita Mitt II koha ja
Reelika Vinogradov II koha.
Juhendas õp. Ene Kruve.

Hansapanga suusatamisvõistlustel osales
Sten Arulaan.
Juhendas treener Urmas Kullas.

ÜRO Lastefondi UNICEF Eesti Rahvuskomitee tänutähe
osalemise eest postkaartide heategevusmüügis pälvisid
Jaana Niroda, Teele Sein, Triinu Hiielaid, Reelika Krumm ja õp. I. Abner.

III veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Victoria Mitt
2. klassis Kevin Tobreluts
3. klassis Minna Joor
4. klassis Riki-Brigitta Mitt Reivo Nugis
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Marge Aasmets Liisbed Augervald
Margus Aasmets Karl-Markus Koskor
    Tarvo Seimar
2. klassis Kristjan Baiduža Jaana Kuusemets
Brigitta Luik Jarmo Karon
3. klassis Reelika Vinogradov
4. klassis Richard Lätt Carl Zibo
Tair Stalberg
5.klass Andra Arumäe Reelika Krumm
6. klassis Ragnar Mednikov
8. klassis Erika Varik
9. klassis Matis Leemets

5.-6.klassi õpilased
Janely Ottens, Anni Pent, Reelika Krumm, Jaana Niroda, Ege Pohlak,
Triinu Hiielaid, Teele Sein, Ragnar Mednikov 
ja Kevin Hövelson
märgiti ära “ÖKOTANTSU” FESTIVALIL Kuusalus.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Riiklikul keemiaolümpiaadil osales
9.klassi arvestuses Matis Leemets.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil osalesid
7.klassi arvestuses Martin Kööp ja Kristjan Hiielaid,
8.klassi arvestuses Sander Baiduža,
9.klassi arvestuses Matis Leemets.
Juhendas õp. Merje Leemets.

Maakondlikul ajaloo-olümpiaadil saavutas
6.klassi arvestuses Triinu Hiielaid 9.-10. koha
ja Ragnar Mednikov 13.-14. koha (22 osalejat).
Juhendas õp. Merje Leemets.

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas
6.klassi arvestuses Hanno Peipsi 7. koha
Kevin Hövelson 9. koha 
(22 osalejat).
Osales Ragnar Mednikov.
7.klassi arvestuses Martin Kööp 8. koha (19 osalejat).
8.klassi arvestuses Erika Varik 6.koha (34 osalejat).
9.klassi arvestuses Vassili Niroda I koha ja
Matis Leemets 8.koha
 (36 osalejat).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas
6.klassi arvestuses Hanno Peipsi 23. koha (46 osalejat).
Juhendas õp. Merje Leemets.

Maakondlikul keemiaolümpiaadil saavutas
9.klassi arvestuses Matis Leemets I koha (18 osalejat),
8.klassi arvestuses Sander Baiduža II koha (19 osalejat).
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Lääne-Viru Lastemeistrivõistlustel sumos 12.jaanuaril 2008
saavutas kehakaalus kuni 30 kg Kristjan Baiduža I koha,
absoluutkaalus Kristjan Baiduža III koha,
kehakaalus kuni 25 kg Robin Baiduža II koha.
Treener Lembit Kalter.

II veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Victoria Mitt
2. klassis Kevin Tobreluts
3. klassis Minna Joor
4. klassis Riki-Brigitta Mitt
5.klassis Andra Arumäe
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Marge Aasmets Liisbed Augervald
2. klassis Kristjan Baiduža Jaana Kuusemets
Brigitta Luik
3. klassis Reelika Vinogradov
4. klassis Richard Lätt Reivo Nugis
Tair Stalberg Carl Zibo
5.klass Reelika Krumm
6. klassis Triinu Hiielaid Ragnar Mednikov
7.klass Martin Kööp
8. klassis Erika Varik
9. klassis Matis Leemets

Lahtistel maadlusvõistlustel Spordiklubi Tapa auhindadele
saavutas kehakaalus 30 kg Kristjan Baiduža  II koha.

Laste Jõuluturniiril sumos 2007
saavutas kehakaalus 30 kg Kristjan Baiduža I koha,
kehakaalus 25 kg Robin Baiduža I koha.
Treener Lembit Kalter.

I veerandi tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Victoria Mitt
2. klassis Kevin Tobreluts
3. klassis Minna Joor
4. klassis Riki-Brigitta Mitt
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Marge Aasmets Margus Aasmets
Liisbed Augervald Margo Danilov
2. klassis Jaana Kuusemets Brigitta Luik
3. klassis Reelika Vinogradov
4. klassis Richard Lätt Reivo Nugis
Tair Stalberg Carl Zibo
5.klass Andra Arumäe Reelika Krumm
6. klassis Ragnar Mednikov
8. klassis Erika Varik
9. klassis Matis Leemets


2006-2007

Nimi kantud koolikeskkonna looja ja hoidja auraamatusse:

1. klass Kevin Tobreluts
2. klass Minna Joor
3. klass Carl Zibo
4. klass Ainri Tarassov
5. klass Kevin Hövelson
6. klass Andrus Kelgu
7. klass Erika Varik
8. klass
9. klass Triin Käbin


Ainealase kiituskirjaga autasustatud

3. klass Joanne Adamson muusikaõpetuses
4.klass Anu Limberg muusikaõpetuses
5.klass Ragnar Mednikov loodusõpetuses ja matemaatikas
Triinu Hiielaid matemaatikas
Jaana Niroda muusikaõpetuses
Hanno Peipsi matemaatikas
Egert Vinogradov inglise keeles, matemaatikas ja loodusõpetuses
6.klass Martin Kööp muusikaõpetuses
7. klass Elis Aristova muusikaõpetuses
Sander Baiduža geograafias
Erika Varik inglise keeles ja geograafias
8.klass Matis Leemets inglise keeles, matemaatikas, geograafias, keemias ja muusikaõpetuses
9.klass Kairi Karron muusikaõpetuses
Triin Käbin inglise keeles, matemaatikas, geograafias ja keemias
Janne Hiielaid käsitöös
Linda Joor matemaatikas, kunstis ja käsitöös


2006-2007 õppeaasta tulemused

Hindele “5” õppisid:
1. klassis Kevin Tobreluts
2. klassis Minna Joor
3. klassis Riki-Brigitta Mitt
5. klassis Ragnar Mednikov
9. klassis Triin Käbin
Hindele “4” ja “5” õppisid:
1. klassis Kristjan Baiduža Jaana Kuusemets
Brigitta Luik
2. klassis Reelika Vinogradov
3. klassis Joanne Adamson Reivo Nugis
Richard Lätt Carl Zibo
Tair Stalberg
4. klassis Kädli Kiipus Andra Arumäe
Johanna Künnapuu Reelika Krumm
Anu Limberg
5. klassis Sten Arulaan Triinu Hiielaid
Kevin Hövelson Hanno Peipsi
Egert Vinogradov
6. klassis Martin Kööp
7. klassis Erika Varik

Vabariiklikul bioloogia olümpiaadil saavutas
Vassili Niroda 9.koha.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Pandivere Rattarallil 10aastaste vanusegrupis saavutas
Tair Stalberg I koha.

Vibukütt 2007 laste võistlusklassis saavutas
Andreas Arumäe II koha.

Lääne-Viru maakondlikult õpilastööde näituselt valiti vabariiklikule näitusele
Sander Baiduža,
Martin Vilderseni,
Talis Hiielaidi,
Elvis Krummi,
Janne Hiielaidi
 (juhendaja õp. Merje Leemets) ja
Matis Leemetsa (juhendaja Leelo Paas) tööd.
Maakondlikul tasemel märgiti ära
Linda Joori,
Hanno Peipsi 
ja
Jaana Niroda tööd.
Juhendaja õp. Merje Leemets

KESKKONNA VIKTORIINIL saavutasid
1. klassi arvestuses Kevin Tobreluts II koha,
3. klassi arvestuses Riki-Brigita Mitt I koha,
Reivo Nugis II koha,
Carl Zibo III koha,

4. klassi arvestuses Kädli Kiipus I koha ja
Anu Limberg III koha.

  1. Lurichi kevadjooksul Väike-Maarjas 4.-5. klasside arvestusesI koht.
    Võistkonnas Riki-Brigitta Mitt, Sten Arulaan, Teele Sein, Janno Utrov, Triinu Hiielaid, Johanna Künnapuu, Hanno Peipsi ja Tair Stalberg.
    Juhendasid õp. Siret Mätas ja Imbi Aidla.

Väike-Maarja valla meistrivõistlustel suusatamises
10. aastaste vanuseklassis Tair Stalberg I koht,
12. aastaste vanuseklassis Sten Arulaan I koht.
Treener Urmas Kullas

Lääne-Virumaas meistrivõistlustel suusatamises
Sten Arulaan 4.koht,
Tair Stalberg 7.koht (treener Urmas Kullas),
Martin Vildersen 20. koht,
Hanno Peipsi (õp. Imbi Aidla).

Lääne-Viru maakonna LOODUSVIKTORIINIL saavutas
noorema vanuserühma võistkond,
Martin Kööp, Egert Vinogradov, Ragnar Mednikov ja Hanno Peipsi,
V koha.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Lääne-Viru maakonna õpioskuste olümpiaadil saavutas 5.klassi võistkond,
Triinu Hiielaid, Kevin Hövelson, Egert Vinogradov, Ragnar Mednikov ja Hanno Peipsi 9.koha.
Juhendasid õp. Mall Võhandu ja Larissa Käbin.

Lääne-Viru maakonna loodusviktoriinil saavutas kooli võistkond,
Peeter Baiduža, Matis Leemets ja Vassili Niroda,
IV koha
.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Lääne-Virumaa A.Paju nim. IX teatrifestivalil saavutas
algklasside näitering IV KOHA.
Juhendaja M. Hövelson.

Väike-Maarja valla luulevõistlusel saavutas
2. klassist Minna Joor II koha,
3. klassist Reivo Nugis I koha ja
Riki-Brigitta Mitt II koha,
4.klassist Anu Limberg I koha ja
Johanna Künnapuu III koha.
Juhendasid õp. Siret Mätas ja õp. Ene Kruve.

Maakonna algklasside suusatamise esivõistlustel Uhtnas
saavutas 1.-3. klassi poiste arvestuses Tair Stalberg 4.koha,
4.-5. klassi poiste arvestuses Sten Arulaan 7.koha ja
Hanno Peipsi 25. koha.
Osalesid Reelika Vinogradov, Triinu Hiielaid, Carl Zibo, Egert Vinogradov ja
Ainri Tarassov.
Juhendasid õp. Siret Mätas ja treener Urmas Kullas.

Maakondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas
7.klasside arvestuses 4. koha Sander Baiduža,
8. klasside arvestuses 9.koha Matis Leemets,
9. klasside arvestuses 7. koha Triin Käbin.
Juhendas õp. Merje Leemets.

Maakondlikul matemaatikaolümpiaadil saavutas
5.klasside arvestuses 9. koha Hanno Peipsi ja Egert Vinogradov,
10. koha Ragnar Mednikov,
8. klasside arvestuses Matis Leemetsa koht täpsustamisel,
9. klasside arvestuses 9. koha Triin Käbin.
Juhendas õp. Larissa Käbin.

Maakondlikus loodusteemalises mälumängus pärast 3.vooru
3. kohal võistkond koosseisus
Egert Vinogradov, Hanno Peipsi, Martin Kööp, Ragnar Mednikov.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas
8.klasside arvestuses 1. koha Vassili Niroda ja
4. koha Matis Leemets
.
Osales Martin Kööp.
Juhendas õp. Mall Võhandu.

Maakondlikul keemiaolümpiaadil saavutas
8.klasside arvestuses 2.-3. koha Matis Leemets,
9.klasside arvestuses 7. koha Triin Käbin.
Juhendas õp. Mall Võhandu.