Öökool “Ohustus eelkõige”

27. mail toimus taaskord öökool, mille teemaks oli ohutus. Headeks abilisteks oli Väike-Maarja politseiekipaaž Gea Lepiksoo ja Kady Tiinase juhtimisel ja päästekomando – nemad olid kohal täies koosseisus, esmaabi ja inimese elustamist õpetas Timo Kalter. Õpetaja Mai tutvustas lastele olukorda metslooma või mürkmaoga kohtumisel ning õpetaja Margit andis peamurdmist mürgiste taimede osas. Kuidas jääda eksinuna metsas ellu oli õpetaja Erko teemaks ja õpetaja Siret andis aimu, kuidas piiratud nägemisega jalgpalli mängida. Õpetaja Jaanika arendas klassikaaslaste vahel meeskonnatööd ja õpetaja Kati grillis vorste. Õhtu oli tegevuste- ja teadmisterohke.

Aitäh osalejatele ja organiseerijatele!