29. mail saatsime lasteaiast sügisesele kooliteele kuus koolieelikut. Õpetaja Merike kontrollis laste teadmisi ja kooliks ettevalmistust, esitati väike näidend. Vanemate poolt lilled ja õnnitlused, kooli poolt mälestuseks tunnistus programmi läbimise kohta – kõik ettevalmistused edukaks kooliajaks on tehtud.